Klasyczna czerń i biel królowały na premierze filmu "Ziarno prawdy" - zobaczcie

Na najnowszej premierze filmu "Ziarno prawdy" gwiazdy postanowiły pokazać się w bardzo klasycznych stylizacjach opierających się głównie na czerni i bieli. Zobaczcie sami.

gwiazdy na ziarnie prawdy.jpg

Za nami uroczysta premiera nowego filmu wyreżyserowanego przez Borysa Lankosza. Film jest ekranizacją książki Zygmunta Miłoszewskiego, który został nagrodzony Paszportem Polityki, a przy tej okazji wywołał niemały skandal głośno wyrażając swoje niezadowolenie w kierunku polskich władz.

Film jest thrillerem, który opowiada o tym, jak pewien prokurator próbuje rozwikłać zagadkę brutalnego morderstwa na terenie Sandomierza.

Na premierze filmu pojawiły się takie gwiazdy jak Rober Wienciekwicz, odtwórca głównej roli, kamila Baar, Jerzy Trela, Magdalena Wałach, Małgorzata Foremniak, czy Marcin Mroczek.

 

Wśród kreacji w jakich zjawili się goście zdecydowanie dominowała kolorystyka czerni oraz bieli. Ta odwieczna klasyka, która sprawdzi się w każdej sytuacji to bardzo bezpieczny wybór. To jednak nie znaczy, że kreacje te były nudne, czy mało ciekawe. 

Klasyczna mała czarna już od lat jest czymś, co nigdy nie wychodzi z mody i jest kreacją stosowną na każdą okazję. To właśnie w takich sukienkach pojawiły się Aleksandra Hamkalo, której koronkowe detale kreacji nadały bardzo kobiecego wyglądu, a także Magdalena Wałach. Dzięki detalom i dodatkom, nadały swoim kreacjom naprawdę szykownego wyglądu. Na klasyczną biel i czerń postawiły także Joanna Sydor, Magdalena Górska oraz Kamila Baar.

Jak widać polskie gwiazdy lubią stawiać na klasykę mody i pokazywać się w kreacjach, które są kobiece, szykowne i eleganckie. Nie ma się czemu dziwić, w końcu wybór taki zawsze będzie wyborem dobrym i nigdy nie zawiedzie. 

Oto gwiazdy w klasycznej czerni i bieli:

magdalena górska.jpg
Magdalena Górska

magda wałach.jpg
Magdalena Wałach

kamila baar.jpg
Kamila Baar

aleksandra hamkalo.jpg
Aleksandra Hamkalo

joanna sydor.jpg
Joanna Sydor

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 20.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Anonim
Hamkało jest niesamowicie eteryczna. chyba rośnie nam nowa gwiazda filmowa.
Dodano: 2015-01-29 14:14:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hamkało piekna kobieta, myślę, ze jeszcze będzie z niej prawdziwa gwiazda:) w "ziarnie prawdy" rozkwitnie przy Więckiewiczu. :)
Dodano: 2015-01-23 15:31:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
Fajna sukienka Hamkało, podkreśla jej urodę. Nie mogę się doczekać zobaczenia romansu Hamkało-Więckiewicz na ekranie, będzie się działo myślę śledząc jej poprzedni role.
Dodano: 2015-01-22 09:46:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Sandomierz sam w sobie jest tajemniczym miastem, a tu jeszcze taka historia filmowa zrealizowana przez wybitnych twórców... zapowiada się świetny film ;)
Dodano: 2015-01-21 15:32:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawe stylizacje, w moim prywatnym rankingu najlepiej wypadła Ola Hamkało. Film zapowiada się bardzo ciekawie, historia jest mroczna i intrygująca, a sam Sandomierz to idealne miejsce na akcję kryminału. Ja się nie mogę doczekać :-)
Dodano: 2015-01-21 13:45:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak taki film (kryminał?thriller) to musi być i szyk trochę i w stylu "noir" , więc moim zdaniem odpowiednio się ubrały jak nabardziej
Dodano: 2015-01-21 13:13:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo ładnie się prezentują polskie gwiazdy ;) Swoja drogą ciekawe jak film, czy również oszałamiający jak Panie? ;)
Dodano: 2015-01-21 10:06:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ładnie tej Walach, a jeszcze jak się wie jaką gra postać, to pasuje idealnie. :) Trochę taka jakby konkurencja dla prokuratora Szackiego. :)
Dodano: 2015-01-21 09:51:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×