Kobiety George'a Clooney

Podobno wieczny kawaler Hollywood- George Clooney jest gotowy na poważny związek. Amant i Stacy Keibler planują ślub. Dokładnie rok temu takie same newsy dotyczył związku aktora z inną wybranką- Elisabettą Canalis. Porównajcie zdjęcia obu pań.

Stacy Keibler, Elisabetta Canalis

Stacy Keibler, Elisabetta Canalis

Wokół pary: George Clooney i Stacy Keibler krążą plotki o rzekomym ślubie. Ponoć 51-letni gwiazdor ma zamiar się ustatkować. Więcej na ten temat dowiesz się tu. Mamy dla was zdjęcia amerykańskiej aktorki- Stacy Kielber. Porównajcie zdjęcia gwiazdki z poprzednią miłością Geogre- włoską prezenterką Elisabettą Canalis. W tym związku również była mowa o ślubie, niestety para się rozstała. Czy tym razem George Clooney stanie na ślubnym kobiercu?

Stacy Keibler

Stacy Keibler

Stacy i George są parą oficjalnie od października 2011 roku. Stacy Keibler jest młodsza od swojego partnera o 18 lat. Na środkowym zdjęciu Stacy ma na sobie bandażową sukienkę od Herve Leger, znajdziesz je tutaj.


Elisabetta Canalis

 Elisabetta Canalis

Ta kobieta miała zostać jego żoną, tak przynajmniej mówiło się w otoczeniu pary. Jednak Clooney i Canalis zakończyli swój prawie dwuletni związek w czerwcu 2011 roku.

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×