Kogo wystylizuje Gok Wan?

Gok Wan odmienił życie niejednej kobiety. Wszystko za sprawą jego niewiarygodnych metamorfoz, dzięki którym szara myszka staje się prawdziwą gwiazdą. W najbliższy weekend w Porcie Łódź, podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce, odmieni wizerunek i być może życie kolejnych osób.

Kogo wystylizuje Gok Wan?

Już w najbliższy weekend po raz pierwszy odwiedzi Polskę Gok Wan – ulubiony stylista kobiet, projektant mody i prezenter telewizyjny. 29 i 30 października przyjedzie do Łodzi na zaproszenie Centrum Handlowego Port Łódź i podda metamorfozie zwyciężczynie konkursu "Gok Wan czeka na Ciebie!".

Pierwsza z nich, pani Agata, do konkursu zgłosiła się by odzyskać dawną  renomę dobrze ubranej i zadbanej kobiety, świadomej swej wartości. Pani Agata 4 lata temu urodziła córeczkę. - Od tego czasu gdzieś zagubiła się we mnie chęć dobrego wyglądu i zainteresowanie modą. Dziś co rusz zaliczam modowe wpadki – mówi pani Agata Balińska, 44- letnia mieszkanka Pabianic. - Chciałabym nie obawiać się upływającego czasu i odnaleźć styl w którym będę się dobrze czuła – dodaje.

Na zmianę wizerunku może liczyć także Pani Jolanta, druga zwyciężczyni konkursu, która ma problem ze znalezieniem modnych ubrań w odpowiednim dla niej rozmiarze. - Chcę się czuć i wyglądając młodo oraz seksownie. Chociaż raz w życiu mam szansę zostać księżniczką i zaskoczyć mojego księcia i dzieciaki – mówi Pani Jolanta Krasińska, 31- letnia mieszkanka Szczercowa.  

Już w najbliższy weekend zobaczymy, jakie stylizacje wyczaruje Gok Wan i przekonamy się czy marzenia Pani Agaty i Jolanty spełnią się. Ponadto, gwiazda weźmie udział w pokazach mody, opowie o aktualnych trendach, doradzi, jak powinniśmy się ubierać, by zawsze wyglądać i czuć się świetnie, nie wydając na stroje i dodatki fortuny. Krótko mówiąc, w najbliższy weekend Gok Wan zdradzi wszystkim gościom Portu Łódź tajemnice modnego wyglądu.

Więcej informacji o wizycie Goka Wana w Porcie Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl

Żródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Christina Hendricks w Vivienne Westwood
Marion Cotillard w sukni Christiana Diora

Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 25.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malibu89
;)
Dodano: 2011-10-29 19:29:45 Zgłoś nadużycie
rendus
Ciekawe jakby mnie wystylizował pan Gok Van?
Dodano: 2011-10-28 17:04:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×