Kolejna odsłona Fashion Democracy już dziś!

Fashion Democracy to nowy projekt twórców WARSAW Fashion Weekendu. Jego zadaniem jest przybliżenie mody niszowej większej grupie odbiorców. Projekty młodych, mało znanych projektantów będą dostępne w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. To idealne mijesce i czas, aby zaopatrzyć się w nowe, orginalne ubrania i dodatki.

Kolejna odsłona Fashion Democracy już dziś!

Kolejna odsłona Fashion Democracy już dziś!Głównym założeniem twórców Fashion Democracy jest wejście z modą autorską w struktury miasta i złamanie stereotypu "mody dla wybranych". Wszystko to dzieje się w przemiłej atmosferze, gdzie możesz nie tylko zobaczyć na żywo ręcznie szyte i ozdabiane projekty, ale również wymienić swoje sugestie i zadać pytania samym projektantom.

Jest to idealna odskocznia od towarów z sieciówek i możliwość kupienia rzeczy unikatowych i jedynych w swoich rodzaju.

Tym razem twórcy zwracają uwagę na zbliżający się dzień dziecka i wprowadzają, oprócz kolekcji damskiej i męskiej, kolekcję dziecięcą! A wszystko to dzieje się w centrum handlowym Blue City w dniach 28 i 29 maja. Stoiska otwarte są w godzinach działania galerii czyli od 10 do 22. Więcej informacji możecie znaleźć pod fashiondemocracy.plŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Wiktoria Malicka , Wtorek 28.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×