Kolekcja Business marki Simple na wiosnę/lato 2016

Kolekcja Business marki Simple na wiosnę/lato 2016

Kolekcja Business marki Simple na wiosnę/lato 2016

Chyba większość kobiet kojarzy markę Simple CP z bezbłędną elegancją.

W najnowszej wiosenno/letniej kolekcji Business nie jest inaczej. Wśród propozycji Simple znaleźć można klasyczne kroje - garnitury, koszule, garsonki oraz takie, który biznesowy dress code traktują z lekkim przymrużeniem oka. Zachowana w odcieniach bieli, szarości, błękitu oraz granatu linia przyciąga wzrok niezwykłą klasą oraz nowoczesnością. 

Nowością w kolekcji są długie marynarki oraz koszule tuniki, które w najbliższych miesiącach nosić będziemy ze spodniami cygaretkami. W kolekcji nie mogło zabraknąć również uwielbianych przez projektantów Simple CP kombinezonów.

Projektowanie linii business to ogromne wyzwanie, głównie ze względu na zasady ubioru biznesowego, o których musimy pamiętać. Nie traktujemy ich jednak jako ograniczenie, a jako motywację do poszukiwań nowych niestandardowych rozwiązań. – mówi główna projektantka Simple CP Weronika Pietras – Tajemnicą naszego sukcesu jest umiejętna zabawa detalem, który biznesowym strojom nadaje nowoczesny i modowy charakter.

Zobaczcie także: Bohemian - wiosenne nowości od Top Secret

Dopełnieniem kolekcji Business są dodatki – funkcjonalne torby, klasyczne czółenka i oryginalne okulary przeciwsłoneczne.

Zobaczcie tę kolekcję:Źródło/ Foto: Mat. prasowe Simple

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 18.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar