Kolekcja House lato 2014 - inspiracje festiwalowe

Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami, jeśli macie już bilety, warto pomyśleć o odpowiedniej stylizacji, która pozwoli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym czasem.

Kolekcja House lato 2014

Kolekcja House lato 2014

Marka House przygotowała swoją letnią kolekcję na rok 2014 specjalnie z myślą o miłośnikach grania pod chmurką, czyli festiwalowiczach. Z roku na rok przybywa osób, które wybierają właśnie taką formę spędzania wolnego czasu. W związku z niepowtarzalnym klimatem, jaki panuje na tego typu imprezach, powstał, osobliwy ich uczestnikom styl. Jest to mix dobrze znanych nam styli m.in. boho czy hippie łączonych swobodnie z kalifornijskim szykiem. Liczy się luz, swoboda i oryginalność.

W festiwalowej kolekcji House znajdziecie dżinsowe, krótkie spodenki, kurtki ze zdobieniami etno, zwiewne sukienki i kolorowe topy z wyrazistymi grafikami. Plażowe torby, mini kopertówki, sandały, kolorowe trampki, plecione kapelusze i okulary przeciwsłoneczne to nieodłączne elementy festiwalowego stylu. Oczywiście w letniej kolekcji, będzie pod dostatkiem wszystkiego co wymienione powyżej.

Tak więc, przed wyjazdem na muzyczno-festiwalowe harce, warto zajrzeć do House!

Kolekcja House lato 2014

Kolekcja House lato 2014

Kolekcja House lato 2014

Kolekcja House lato 2014


Zapraszamy do obejrzenia całego lookbooka letniej kolekcji marki House na rok 2014!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 29.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×