Kolekcja najcieńszych zegarków ceramicznych Rado True Thinline

13 września znana z innowacyjności marka szwajcarskich zegarków Rado zaprosiła wybrane media i VIPów na prezentację najnowszej kolekcji Rado True Thinline.

Kolekcja najcieńszych zegarków ceramicznych Rado True Thinline

Marka od lat wykorzystująca do produkcji zegarków spieki ceramiczne znowu pokazała, że jest pionierem i wyznacza nowe trendy prezentując pierwszy na świecie najcieńszy zegarek ceramiczny. Kolekcja Rado True Thinline doceniona została przez gości za oryginalną formę, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo.

Kolekcja najcieńszych zegarków ceramicznych Rado True Thinline Gościom spodobała się też nowoczesna czarno-biała aranżacja przestrzeni salonu Space w którym odbyła się prezentacja.

Pionierzy, wykorzystujący ceramikę w zegarmistrzostwie już od 1986 roku, wyprodukowali najcieńszy zegarek ceramiczny w historii - Rado True Thinline. By stworzyć nową ultra-cienką strukturę, wszystkie komponenty zegarka zostały zaprojektowane i dopasowane do siebie na nowo, włącznie z mechanizmem kwarcowym stworzonym ekskluzywnie na zamówienie Rado. Wymagające i stawiające wielkie wyzwania w procesie produkcji czasomierze Rado True Thinline oferują doskonały komfort noszenia oraz wytrzymałość, a dodatkowo ich nowy wymiar sprawia, że są niewyobrażalnie lekkie. Zmysłowy, stylowy i ultra-wygodny - najcieńszy na świecie.


Rado True Thinline.
Unlimited Spirit. RADO.


Dodał(a): Edyta Zlomaniec , Piątek 16.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
rendus
Ładne
Dodano: 2011-10-31 21:04:56 Zgłoś nadużycie
pilusx3
wyglądają ciekawie :)
Dodano: 2011-09-18 16:32:32 Zgłoś nadużycie
paula2509
:)
Dodano: 2011-09-18 10:09:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×