Kolekcja Solar na sezon jesień-zima 2014/2015

Kobieta jest pełna kontrastów, tak samo jak najnowsza kolekcja Solar na zbliżający się sezon jesień-zima 2014/2015.

Kolekcja Solar na sezon jesień-zima 2014/2015

Kolekcja Solar na sezon jesień-zima 2014/2015

Jesienno-zimowa propozycja od Solar to przede wszystkim ciekawe zestawienia kolorystyczne, pełne skrajności i często dobierane w przykładowych stylizacjach na zasadzie kontrastu. O nudzie i monotonii nie ma tutaj mowy.

W projektach dominują zielenie znane z pokazów takich marek, jak: Céline, Jean Paul Gaultier i Emilio Pucci, zaraz obok pojawia się szlachetny błękit znany również, jako odcień baby blue. Chłodne barwy przeplatają się z ciepłymi odcieniami czerwieni czy pomarańczy. Miłośniczki klasyki w modzie również mogą spać spokojnie, specjalnie dla nich dedykowane są częste zestawienia bieli i czerni. W towarzystwie ponadczasowej czerni wystąpią również odcienie szarości, melanżu, beżu oraz écru.

Kontrastowy charakter kolekcji podkreślają również wykorzystane materiały. Obok tkanin strukturalnych pojawiają się gładkie, a ciężkie żakardy zostały zestawione z lekkimi elastycznymi materiałami.

Projektantom do stworzenia kolekcji nie posłużyły się jedynie gładkie materiały, pojawią się również liczne wzory i nadruki. Nie zabraknie też ciekawy printów, abstrakcyjnych i przyciągających uwagę.

Jest to zdecydowanie propozycja dla tych, którzy cenią sobie, kiedy w klasyczny szyk, umiejętnie wkomponowane są obowiązujące trendy.

Zobaczcie, jak prezentuje się kolekcja Solar na sezon jesień-zima 2014/2015!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 04.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×