Kolorowe marynarki do pracy - MUST HAVE!

Kolorowe marynarki to najlepszy sposób na odświeżenie swojego wizerunku w pracy. Macie ochotę na mały eksperyment?

Kolorowe marynarki do pracy - MUST HAVE!

Kolorowe marynarki do pracy - MUST HAVE!

Masz dość rutyny kiedy wstajesz rano do pracy i zakładasz ciągle te same rzeczy? Przyszła pora na zmiany i odrobinę szaleństwa! Musicie nam jedynie zaufać i dać sobie trochę luzu. Nie żyjemy już w czasach kiedy dress code obowiązujący w pracy ma za zadanie zrównać nas z szeregiem. Teraz liczy się przebojowość, żywotność i barwność osobowości! Jak to wyrazić? Najlepiej łącząc klasyczną elegancję, czyli marynarkę z kolorem.

Zamiast myśleć "o nie! poniedziałek... znów do pracy" będziecie podrywać się z łóżka zastanawiając się "jakiego koloru marynarkę założę dzisiaj?", później kawka lub zielona herbata,  ulubiona piosenka a dzień będzie Wasz!

Jeśli macie ochotę przychylić do naszego pomysłu ale nie wiecie jak wkomponować kolor do Waszej statecznej garderoby, nie ma nic prostszego. Wystarczy basic, który każda z Was zapewne już ma. Czarne lub białe spodnie możecie śmiało łączyć ze wszystkimi kolorami tęczy, do tego top w równie neutralnym kolorze. Spróbujcie a zobaczycie jakie to łatwe! gwarantujemy, że z od razu zaczniecie zbierać komplementy w pracy a szef dostrzeże w Was werwę i zapał do pracy.

Zobaczcie przegląd przykładowych marynarek, może któraś wpadnie Wam w oko!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/Shutterstock


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 27.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
SoPamPam na Facebooku :D
Dodano: 2014-05-27 22:35:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×