Konkurs Levi’s® i JOY przedłużony!

Nie zdążyłaś wziąć udziału w KONKURSIE Levi’s® i magazynu JOY??? Nie martw się, masz jeszcze szansę dołączyć do zabawy!!! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 19.04.2012 r.

Znajdź swój Levi's® Curve ID i zdobądź super nagrody!


Znajdź swój Levi's® Curve ID i zdobądź super nagrody!
- przedłużamy konkurs Levi’s®


Jeszcze masz szansę wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez nas, Levi’s® i magazyn JOY. Aby dołączyć do zabawy wystarczy, że wejdziesz na www.milionkobiet.pl/levis i prześlesz nam swoje zgłoszenie.

Do wygrania:

dzień w redakcji JOY,

wypad do SPA dla dwóch osób,

zaproszenia na zakupy w Levi's®

i 10 par spodni Levi’s® Curve ID!


Z przyjemnością ogłaszamy, że konkurs zorganizowany przez markę Levi’s® Znajdź swój Levi's® Curve ID i zdobądź super nagrody!  i portal milionkobiet.pl zostaje przedłużony! Ze względu na dużą liczbę nadesłanych zgłoszeń i ogromną popularność zabawy podjęliśmy decyzję, aby umożliwić wszystkim czytelniczkom JOY i milionkobiet.pl na wygranie super atrakcyjnych nagród.

Zgłoszenia ze zdjęciami można wysyłać do 19 kwietnia 2012 włącznie.


Aby dołączyć do zabawy wystarczy wysłać swoją odlotową fotkę z przyjaciółką i dołączyć oryginalne hasło promujące Levi's® Curve ID. Kreatywność zostanie nagrodzona, autorki najciekawszych zdjęć i niebanalnych haseł wyłonionych przez naszą komisję otrzymają super nagrody. Wśród nich zaproszenia na zakupy w sklepie Levi’s® z przyjaciółką, wypad do SPA, a przede wszystkim dzień w redakcji magazynu JOY. 


Spełnij swoje marzenia i weź udział w konkursie Znajdź swój Levi's® Curve ID i zdobądź super nagrody!. Odnajdź swoje Curve ID i dopasuj perfekcyjne dżinsy!


Więcej informacji na eu.levi.com oraz na www.facebook.com/Levis i http://www.milionkobiet.pl/levis


O marce Levi’s®
Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi
Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi
spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, tak
wyjątkowego w branży odzieżowej. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrażać ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie
www.levistrauss.com.


Dodał(a): Małgorzata Piguła , Czwartek 19.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×