Koszmarna stylizacja Horodyńskiej!

Mnóstwo gwiazd odhaczyło się na liście obecności LG Fashion TV Model Search 2012. Jak to zwykle bywa, każda z nich chciała wyróżnić się niebanalną stylizacją. Nie każdej jednak, wyszło to na dobre. Niestety, na tę listę musimy wpisać Joannę Horodyńską...

Koszmarna stylizacja Horodyńskiej!
Joanna Horodyńska to osoba, która świadomie zrezygnowała z grzecznych stylizacji. Często stawia na oryginalność i niepowtarzalność strojów. Sama jest stylistką, która bezpardonowo wyraża opinię o tym, co wkładają na siebie gwiazdy.          

Kliknij i zobacz blogerki na modowej imprezie!

Krytyki oszczędziła jednak... sobie. Zdecydowała się na długą, pasiastą sukienkę, która odebrała jej wszystkie seksowne kształty. Koszmaru dopełniła miętowa torebka, która wydaje się być absolutnie wyrwana z kontekstu całej stylizacji. Jednak dramat Horodyńskiej kończy się dopiero na butach, które sprawiają wrażenie wydziwianych i totalnie nieapetycznych.

Kliknij i zobacz Horodyńską w kreacji MMC!

Ciemny makijaż stylistki niestety, również nie jest do końca trafiony. Joannie trzeba jednak przyznać jedną cechę - odwagę, na nałożenie takiej kreacji.


Koszmarna stylizacja Horodyńskiej!

Koszmarna stylizacja Horodyńskiej!


 Kliknij i zobacz stylizacje Khloe Kardashian!


ID galerii:1109

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Nikola Zbyszewska , Czwartek 31.01.2013 (aktualizacja: 2013-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
szyszka094
masakra, czemu zwykli ludzie bez stylistów potrafią się lepiej ubrać niż jakieś gwiazdy??? :/
Dodano: 2013-02-04 18:12:21 Zgłoś nadużycie
keczi
ostatnio widziałam ją w tym jej programie co ocenia gwaiazy miała ubrany jakiś różowy komplet wygldała tak beznadziejnie, że moja babcia lepiej w dresach wygląda co za porażka z tej baby
Dodano: 2013-02-04 14:17:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×