Kreacje gwiazd podczas New York Fashion Week 2013

New York Fashion Week już trwa, a modowa uczta kręci się na najwyższych obrotach, co widać po gwiazdach, które prześcigają się w swoich kreacjach. Zobaczcie, jak prezentują się znane nam twarze podczas święta mody!

Kreacje gwiazd podczas New York Fashion Week

Kreacje gwiazd podczas New York Fashion Week 2013

Pewne podczas New York Fashion Week jest to, że w blasku flesza zobaczymy znane twarze showbiznesu, które zadbają o to aby oko nam zbledło - oczywiście na widok ich kreacji. Nic dziwnego, mamy do czynienia z jednym z najważniejszych wydarzeń modowych w roku. Dlatego, nie oparliśmy się podpatrzeć, kto tym razem wyróżni się na tle innych.

Nicki Minaj nie mogła nas zawieść, jak zwykle wystąpiła w oryginalnej kreacji, łączącej w sobie elementy skóry, futra czerni, bieli i złota. Może i jest to dość stonowany look jak na jedną z pionierek modowych kontrowersji, ale  trzeba jej przyznać, że prezentuje się znakomicie.

Gorączka na złoto nie przechodzi nam już od kilku sezonów, dlatego Ashley Madekwe nie zawahała się w wyborze wyszywanej złotymi cekinami sukienki - wypadła urokliwie, bo z umiarem. Na kolor postawiła Jessica Lowndes, jej niebiesko-fioletowo-różowa sukienka sprawiała wrażenie jakby była namalowana suchymi pastelami.

Byli też tacy jak Stacy Keibler, którzy wierni pozostali motywowi pipetki oraz buntownicy m.in. Anna Sophia Robb, która odrzuciła pomysł sukni balowej, decydując się na skórę w dość skąpym wydaniu.

Jak według Was prezentują się gwiazdy na New York Fashion Week?

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Jessica Lowndes

Jessica Lowndes

Ashley Madekwe

Ashley Madekwe

Stacy Keibler

Stacy Keibler

Anna Sophia Robb

Anna Sophia RobbŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 10.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×