Krótki TOP na topie!

Widziano go w pokazach takich domów mody, jak: MiuMiu, Balenciaga, Blamain czy Louis Vuitton – krótki top, bo o nim mowa, wysunął się na prowadzenie w wyścigu o tytuł najgorętszego trendu tego lata. Zobaczcie gdzie możecie go zdobyć!

Krótki TOP na topie!

Krótki TOP na topie!


Jest lato, a więc to idealny czas aby odsłonić troszkę brzuszka i cieszyć się delikatnymi podmuchami wiatru. Jeśli martwicie się, że pokażecie za dużo, zdecydujcie się na spodnie z wyższym stanem, to zrównoważy stylizację.  Krótki TOP to dobry pretekst do tego aby latem zadbać troszkę o swoją talię, nie w tym sztuka aby się chować przed światem, lepiej popracować nad sobą i mieć satysfakcję z osiągniętych efektów, niż chować źródła kompleksów!

JAK NOSIĆ KRÓTKI TOP - RADY:

1. Krótki TOP idealnie komponuje się z spódnicą ołówkową lub fasonem w kształcie litery A.

2. Śmiało możecie łączyć go ze spodniami z wysokim stanem, szczególnie modne w tym sezonie jest połączenie dżinsowych szortów z krótkim topem.

3. Omawiana część garderoby ma to do siebie, że odsłania odrobinę ciała, warto dlatego łączyć ją z nakryciami wierzchnimi np. dżinsową kurtką czy zwiewną kardiganą. Nie ma co narażać zdrowia!


Zobaczcie przygotowany przez nas przegląd krótkich topów. Na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie w te upalne dni!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:
Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 29.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×