Książka Kate Moss

Kate Moss nie mówi wiele... ale kiedy wreszcie coś powie, wszyscy zamieniają się w słuch. Dlatego książka "Kate: The Kate Moss Book" napisana przez modelkę do spółki z trzema innymi autorami już stała się hitem!

Książka Kate Moss

Książka Kate Moss

Zastanawiałyście się kiedyś, jak by to było... rozstać się z Johnny'm Deppem? Kate Moss umawiała się z nim aż 4 lata i, jak mówi, był jej mentorem i wsparciem - nauczył jej zasady "nie narzekaj i nie tłumacz się", w myśl której modelka nigdy nie odnosiła się w mediach do plotek na swój temat. Aż do teraz! W "Kate: The Kate Moss Book" wspomina bolesne rozstanie z Depp'em ("płakałam przez lata"), odnosi się do swojego rzekomego nałogu heroinowego i anoreksji a także zdradza, że pierwszym słowem jej córeczki Lili było... "Nazzi" (od "Paparazzi"). Chcecie dowiedzieć się więcej? "Kate: The Kate Moss Book" dostępna jest w serwisie Amazon w cenie 50 dolarów (ok. 163zł). Skusicie się? Poniżej okładki książki. Robią wrażenie!

Kate Moss

Kate Moss

Kate Moss

Kate Moss

Pomimo upływu lat Kate Moss nadal wygląda jak nastolatka... A przynajmniej marka Rimmel chce, byśmy tak myśleli. Kliknij tutaj i zobacz zmasakrowaną retuszem Kate w nowej reklamie podkładu!

kate moss glowne.jpg

Foto: mat. promocyjne

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): NW , Czwartek 08.11.2012 (aktualizacja: 2012-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Do spółki z trzema innymi autorami - akurat, wątpię, że cokolwiek napisała.
Dodano: 2013-02-22 01:43:22 Zgłoś nadużycie
Luiza
Ależ ona ma boskie usta!
Dodano: 2012-12-19 16:44:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×