(La) Mania Joanny Przetakiewicz

Polska marka na prawdziwie światowym poziomie. Huczne pokazy, wielki prestiż i wstawiennictwo samego Karla Lagerfelda... Joanna Przetakiewicz poprowadziła swoją markę, La Mania, do sukcesu - i nie ma dość!

Joanna Przetakiewicz

(La) Mania Joanny Przetakiewicz

Czegoś takiego w polskiej modzie nie było od czasów Arkadiusa. Zimowo - jesienną kolekcję La Mania oglądać można było podczas Fashion Week'u w Londynie! "Ojcem chrzestnym" marki jest Karl Lagerfeld, którego Joanna Przetakiewicz poznała poprzez wspólnych znajomych i, jak sama mówi, od razu między nimi zaiskrzyło. Projektant doradza i ocenia szkice kolekcji, a także służy wsparciem duchowym... Przetakiewicz najwyraźniej służy obecność takiego mentora, bo kolekcja wiosenno - letnia zaprezentowana w zeszłym tygodniu w Warszawie zebrała świetne recenzje! Zobaczcie galerię zdjęć z pokazu:

Joanna Przetakiewicz

Szczęśliwa Przetakiewicz wraz z partnerem po pokazie.

Joanna Przetakiewicz

A tak Joanna wyglądała jeszcze parę lat temu... Prawda, że zmiana na lepsze?

Nie samą Przetakiewicz La Mania stoi... Za sukcesem marki stoją jeszcze trzy projektantki: Magdalena Butrym (uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych projektantek młodego pokolenia, wcześniej pracowała dla Portofino), Alicja Antoszczyk (młoda zdolna, dopiero niedawno ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi) i Katarzyna Szczotarska (najbardziej doświadczona z pań, pracuje w modzie już od 30 lat, pracowała m.in. w Paryżu i Londynie). Gwiazdy uwielbiają kreacje tego kwartetu! Zobaczcie same:

Joanna Przetakiewicz

Agnieszka Szulim i Kate Rozz w La Manii. Olśniewające, prawda?

Foto.: KAPiF

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 20.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×