Lady Gaga i Tony Bennett w świątecznej kampanii H&M

Dawniej było to nie do pomyślenia, lecz obecnie jak tylko znicze zaczynają znikać ze sklepowych półek, natychmiast są zastępowane mikołajami i innymi, świątecznymi gadżetami, dlatego też czas również na bożonarodzeniowe kampanie. Zobaczcie co prezentuje H&M.

Lady Gaga i Tony Bennett w świątecznej kampanii H&M

Lady Gaga i Tony Bennett w świątecznej kampanii H&M


Niektórym przeszkadza tak wczesne rozpoczynanie świątecznej gorączki, lecz są i tacy, co to cieszą się z tego faktu. W końcu święta to niezwykle rodzinny czas, który kojarzy nam się z ciepłem domowego ogniska i spotkaniami z bliskimi. H&M postanowił nie czekać z opublikowaniem swojej świątecznej kampanii, w której wiele blasku.

Kampania nawiązuje właśnie do rodzinnego klimatu świąt Bożego Narodzenia. Znajdziemy w niej brokat, złoto, srebro, czyli kolory, które najbardziej kojarzą nam się ze świątecznym czasem. W kolekcji znajdziemy klasyczne, a zarazem dziewczęce sukienki, które bez problemu możemy założyć na wigilijną kolację. Nie brakuje również sweterków z aplikacjami, które dzięki swojemu modelowi oversize idealnie nadają się na zakrywanie dodatkowych kilogramów po świątecznych smakołykach, a grube swetry doskonale ochronią przed zimnem. Ponadto w kolekcji znajdują się także błyszczące stroje, idealne na sylwestrowe party.

Tej kolekcji na pewno nie da się zaszufladkować. Jest zarazem elegancka, jak i pełna swobody.

Warto zaznaczyć, że gwiazdami tej kampanii są: Lady Gaga i Tony Bennett, a oprócz sesji z ich udziałem możemy się spodziewać również filmu reklamowego z muzyką wykonaną przez gwiazdy.
Autorem fotografii byli Jason Kibbler i Daniel Jackson, a przed ich obiektywem w tej kampanii stanęły również światowej sławy modelki, takie jak: Sasha Pivovarova, Charlotte Carey, Joan Smalls i modele: Sean O’Pry, Miles McMillan, Armando Cabral.

Zobaczcie zdjęcia świątecznej kampanii H&M:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 03.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×