Lara Stone: piękność z diastemą

Najlepsza modelka świata - czy trzeba dodawać więcej? Bujna blond grzywa, ostry charakterek i... diastema - oto przepis na gwiazdorską karierę według portalu models.com.

Lara Stone

Lara Stone: piękność z diastemą

Córka Brytyjki urodzona w Holandii naprawdę ma ten "london look". Uczyniła swój atut ze szparki między zębami i wybuchowego temperamentu. W wieku 14 lat została odkryta w Paryżu podczas wycieczki rodzinnej i podpisała kontrakt z agencją Elite. Początki nie były łatwe: telefon milczał, a Lara coraz gorzej radziła sobie z branżowymi niepowodzeniami. Za namową chłopaka zerwała umowę i rozpoczęła współpracę z agencją IMG. Dziś często wspomina o tym, jak nieporadnie Elite kierowało jej karierą. Przełomem był pokaz couture Givenchy w 2006 roku - po nim posypały się świetne propozycje. W Larze zakochała się sama Carine Roitfeld, naczelna francuskiego Vogue'a. Wraz z rozwojem kariery przyszły problemy: piękność trafiła na odwyk alkoholowy.

Lara Stone

Lara Stone

Na wybiegu i poza nim zachowuje swój charakterystyczny (raczej nieprzyjemny) wyraz twarzy - nie chciałybyście spotkać jej w ciemnej uliczce. Jej znakiem rozpoznawczym jest też lekko nieporadny chód: rozmiarówka butów na pokazy mody rozpoczyna się od numeru 38, Lara może pochwalić się natomiast malutkim, jak na modelkę, 37. W nowej kampanii Calvina Kleina prezentuje swoje umiejętności taneczne: "dzikie" pląsy modelki nie wyglądają zbyt porywająco... Zobaczcie same:

Tańczyć może nie umie, ale wyglądać- już owszem. Zobaczcie galerię najlepszych (naszym skromnym zdaniem) okładek Lary Stone. Robią wrażenie!

Foto: mat. prasowe, B&EW, Fame Flynet

Źródło: Milionkobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 13.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×