Levi's na wiosnę i lato 2013

Takie kolekcje lubimy! Zero sztampy, 100% stylowej energii. Dbałość o środowisko, najnowsze trendy, modna wygoda... Czego chcieć więcej? Zobaczcie wiosenno-letnie propozycje projektantów marki Levi's!

Levi's na wiosnę i lato 2013

Levi's na wiosnę i lato 2013

Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki Levi’s® została zaprojektowana przede wszystkim w oparciu o zasady rzemiosła, zrównoważonego rozwoju, innowacyjności z silnym naciskiem na kolor, nadruki i wzory. Za inspirację natomiast posłużyły indyjskie klimaty, jak również idea przemiany "starego w nowe".  "Podczas naszej podróży do Indii -  dzięki historiom, które mogliśmy usłyszeć, lepszemu poznaniu starożytnego rzemiosła, technikom jakich się nauczyliśmy, a także duchowej kulturze, którą poznaliśmy – opracowaliśmy pomysły i metody, które można zobaczyć w wiosennej kolekcji 2013" – mówi Jonathan Kirby – wiceprezes Levi’s® do spraw designu. A jak to wypada w praktyce? Zobaczcie lookbook kolekcji damskiej w galerii poniżej. Widzicie coś dla siebie?


Wiosenno-letnia kolekcja Levi's® zaprojektowana z ogromną starannością jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój, równocześnie prezentuje najgorętsze trendy w modzie. Stosując włókna pochodzące z recyklingu oraz alternatywne i nowatorskie techniki wykończeniowe, Levi's® pragnie nie tylko zaprezentować kolekcję modną i efektowną, ale przede wszystkim kolekcję przyjazną naszej planecie. Te idee bliskie są chyba polskim gwiazdom, bo tłumnie pojawiły się na pokazie wiosenno - letnich propozycji marki. Poniżej galeria z eventu. Działo się!Dodał(a): NW , Czwartek 29.11.2012 (aktualizacja: 2012-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×