Limango.pl - wyjątkowy klub zakupowy

Zobacz, w czym tkwi siła ulubionego klubu zakupowego Ani Przybylskiej, która została jego ambasadorką!

Limango.pl - wyjątkowy klub zakupowy

Limango.pl - wyjątkowy klub zakupowy

Znany w całej Europie klub zakupowy bije rekordy popularności także w Polsce. Nic w tym dziwnego. Limango.pl codziennie przygotowuje dla swoich użytkowników niepowtarzalne oferty.

By wstąpić do Klubu wystarczy się zarejestrować na stronie Limango.pl, zajmie to dosłownie kilka minut. Dzięki rejestracji uzyskuje się stały dostęp do wyjątkowych ofert. Markowe produkty wysokiej jakości - odzież, obuwie, dodatki i akcesoria dla domu – można kupić online w bardzo korzystnych cenach, niższych nawet o 70% w porównaniu do regularnej oferty w sklepach. Polskie internautki nie tylko dokonują tu bezpiecznych zakupów za rozsądną cenę, ale także zyskują dostęp do cenionych marek nieznanych jeszcze na naszym rynku.

Limango.pl wyjątkowy klub zakupowy

Limango.pl - wyjątkowy klub zakupowy


Ambasadorką jest Ania Przybylska jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich gwiazd. W pełni oddaje ona wartości Limango.pl - doskonale łączy w sobie cechy modnej kobiety sukcesu, która jednocześnie spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Jej naturalny, niewymuszony i szalenie kobiecy styl sprawia, że jest podziwiana przez kobiety i uwielbiana przez mężczyzn, przez co idealnie sprawdza się w roli Ambasadorki Klubu.


Limango.pl regularnie przygotowuje nowe oferty, które trwają zaledwie kilka dni, warto więc zaglądać tam na co dzień. Jedno jest pewne - odkryjecie nowe, wyjątkowe miejsce na zakupy, gdzie wciąż pojawiają się nowe oferty i nie ma mowy o nudzie!

Limango.pl - wyjątkowy klub zakupowy

Źródło/Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 03.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×