Limitowana, sportowa kolekcja Karla Lagerfelda od dziś dostępna w Zalando!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czy Karl Lagerfeld lubi sport? Odpowiedź wydaje się być prosta. Jasne, że tak, bo przecież trenuje modę, a owocem tych treningów jest zainspirowana sportem limitowana kolekcja KARL LAGERFELD Sport City dla kobiet, która już od 11 czerwca będzie ekskluzywnie dostępna w Zalando!

zdjecie glowne mk.jpg

Jaka jest sportowa kolekcja Karla Legerfelda?

Kolekcja KARL LAGERFELD Sport City zawiera 18 artykułów składających się z nowoczesnych materiałów sportowych połączonych z typowymi modowymi akcentami. Twórca tej limitowanej kolekcji powiedział, że “moda to dusza, której dajesz wszystko, by się dalej rozwijać“.

2.jpg

Inspiracją najnowszej kolekcji domu mody KARL LAGERFELD jest sport. Kolekcja “Sport City” obejmuje artykuły pret-a-porter i akcesoria o szykownej i atletycznej estetyce. Składająca się z 18 sztuk kolekcja premium jest ultra nowoczesna, gdyż łączy perforowaną skórę, lekki neopren i krepę z mocnymi detalami takimi jak: metalowe paski folie, zamki i ozdobne taśmy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z domem mody KARL LAGERGELD i będziemy oferowali kolekcję ekskluzywnie online. KARL LAGERFELD jest częścią naszej oferty premium już drugi sezon i inspiruje tych, którzy kochają marki światowych projektantów.” – podkreśliła Claudia Reth, Fashion Director of Zalando.

3.jpg

Kampania została sfotografowana przez Jana Weltersa.

Odkryj zainspirowaną sportem limitowaną kolekcję KARL LAGERFLED Sport City dostępną ekskluzywnie online w Zalando.

Kolekcja dostępna jest TUTAJ.

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Czwartek 11.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×