Listonoszki z Cambridge

Listonoszki przeżywają swój wielki come back dzięki brytyjskiej firmie Cambridge Satchel Company.

Listonoszki z Cambridge

Listonoszki z CambridgeCambridge Satchel Company
została założona w 2008 roku przez Julie Dean i jej matkę Fredę Thomas. Przez dosłownie kilka lat firma z domowego projektu przerodziła się w wielką korporację.

Dzięki współpracy z takimi markami jak Comme des Garcon, Basso and Brooke, Christopher Shannon i Chris Benz słynne listonoszki pojawiły się na wybiegu w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu i Rosji i szybko stały się jednymi z najbardziej pożądanych.

Teraz Cambridge Satchel sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie włączając w to najbardziej luksusowe domy towarowe jak Selfridges w Londynie, Bloomingdale’s w Nowym Jorku i Printemps w Paryżu.

Ich fankami stała się m.in. Alexa Chung, Zooey Deschanel i Sophie Ellis Bextor, a także wiele blogerek i dziennikarzy modowych. W 2012 roku firma wygrała prestiżową nagrodę WGSN Global Fashion Awards Footwear & Accessories Design Team przebijając chociażby Marca Jacobsa i Kurta Geiger'a.

Popularność torebek stworzyła zapotrzebowanie na ich tańsze "podróbki", które mamy masowo dostępne w takich sieciówkach jak Topshop, Aldo czy New Look. Tak, więc do dzieła dziewczyny! Lećcie złapać swoją nową torebkę!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Wiktoria Malicka , Poniedziałek 20.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×