Listopadowy lookbook Stradivarius 2013

W listopadzie, marka Stradivarius serwuje nam wszystkie trendy sezonu jesień-zima 2013/2014. Motywy takie jak kwiaty, krata, pepitka i pasy, trafią w tym miesiącu do sklepu. Brzmi jak wybuchowa mieszanka? Zapewniamy, nie ma się czego bać. Zobaczcie najnowszą propozycję hiszpańskiej marki i przekonajcie się same.

Listopadowy lookbook Stradivarius 2013

Listopadowy lookbook Stradivarius 2013


Miks trendów w jednym miejscu! Marka Stradivarius proponuje nam w tym miesiącu same największe hity sezonu. W najnowszym lookbooku znajdziemy dużo ubrań w paski, kratę, pepitkę i w kwiaty. Te ostatnie występują głównie w stonowanych barwach, dla których tło stanowi niezawodna czerń. Kolory, które proponuje nam marka, to głównie połączenie bieli z czernią, ale nie zabrakło również miejsca dla brązu i szarości, czyli kolorystyki dominującej w jesienno-zimowym okresie. 
Kroje ubrań, to ukłon w kierunku prostoty. Spódniczki o długości midi, seksownie opinają naszą sylwetkę, zaś te krótsze, są delikatnie rozkloszowane i eksponują nasze nogi. W tym miesiącu przede wszystkim stawiamy na wzory i łączymy je ze sobą w różnych konfiguracjach.

Podejmujecie wyzwanie i spróbujecie stworzyć swój własny miks wzorów?
Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie najnowszy lookbook Stradivariusa!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Monika Kruk , Wtorek 05.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×