Lookbook Nasty Gal na październik 2012

Nasty Gal to amerykańska marka założona w 2006 roku przez 21-letnią wówczas Sophię Amoruso. Początkowo przedsiębiorcza dziewczyna zajmowała się wyłącznie sprzedażą ubrań i dodatków wyszukanych w second-handach, dziś zatrudnia 110 osób, sprzedaje na całym świecie i właśnie zaprojektowała pierwszą autorską kolekcję Nasty Gal! Prezentujemy październikowy lookbook marki.

Nasty Gal

Lookbook Nasty Gal na październik 2012

Jest... niestandardowo, choć w przypadku marki Nasty Gal to akurat standard! Printy, kolory i zaskakujące detale - amerykańska marka nie zawiodła swoich fanów i po raz kolejny prezentuje szalone propozycje dla dziewczyn, które nie boją się mody, czyli prawdziwych Nasty Gals. Odważyłybyście się?

Ta estetyka coś nam przypomina... Jeżeli jeszcze nie widziałaś cekinowej bomby barw w wykonaniu Louise Gray dla marki Topshop - musisz to nadrobić! Kliknij tu!

Nasty Gal

Foto: NastyGal

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 11.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Same paskudne ciuchy
Dodano: 2013-02-22 00:19:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Oto dlaczego tęsknimy za latami 90.

    Oto dlaczego tęsknimy za latami 90.

    Backstreet Boys, Spice Girls, Beverly Hills 90210, filmy takie jak "Dirty Dancing" oglądane po tysiąckroć na kasetach VHS, anarchistyczna moda, w której wszelkie łączenia, kolory i kroje były… czytaj więcej

  • Backstreet's back (alright)!

    Backstreet's back (alright)!

    Nie, to nie jest zdjęcie sprzed paru lat - to zdjęcie z zeszłego miesiąca. Zespół Backstreet Boys w składzie (a raczej w komplecie) Kevin Richardson, Howie Dorough, Brian Littrell, A.J.… czytaj więcej