Made for PEARL

Ostatnia płyta Janis Joplin nosiła nazwę "Pearl", artystka mimo, przedwczesnej śmierci pozostawiła po sobie wiele perełek, nie tylko muzycznych! Mówimy o kobiecie wybitnej, wieszczce różowych lat 60' i 70', której styl będący czystą formą wolności, zmienił myślenie pokolenia. Made for PEARL modowa propozycja dla miłośniczek ekstrawagancji w wydaniu Janis!

Made for PEARL

Made for PEARL

Zamknijcie oczy... na scenie pojawia się rajski ptak, ma na sobie rozkloszowane u dołu, wyszywane cekinami spodnie, które zwykło się zwać dzwonami, do tego lejąca biała koszula z pięknym złotym haftem i zarzucona na ramiona piękna, kardigana zdobiona kolorowymi kamieniami. Na dekolcie mienią się korale we wszystkich kolorach tęczy, prawie na każdym palcu złoty pierścień, bursztyn, kryształ, sygnet, amulet. Sceniczna rozpusta. Ale nie! Przed artystką rozpościera się tłum, kolorowa fala "Flower power", kołysze się zahipnotyzowana, przystrojona w lenonki, żaboty, błyskotki. Rozpościera się głos, niski, skrzeczący, wydzierający się z trzewi duszy, jest to kobiecy ryk, zadziorny, słodko-gorzki, delikatny na koniuszkach - to Janis!

Made for PEARL postanowiło wskrzesić ten obraz, odwzorowując niebywale oryginalny styl artystki. Zaprasza w magiczną podróż do krainy lat 60' i 70' , możemy do niej wejść przez zjawiskową szafę Janis Joplin.

Sami zobaczcie, że mamy do czynienia z czymś naprawdę wyjątkowym. Różowe lata 60' i 70' stanowią znakomite źródło modowych inspiracji!
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 05.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×