Marc Jacobs na wiosnę-lato 2015

Sprawdźcie, jakie kreacje na najbliższy sezon proponuje Marc Jacobs.

Marc Jacobs


Nowy sezon to zawsze nowe oczekiwania od projektanta. W przypadku Marca Jacobsa czekano nie tylko na same ubrania, lecz także na realizację kampanii. Czym tym razem zaskakuje? Do współpracy przy swoim najnowszym projekcie zaprosił słynne top modelki: Anję Rubik, Kendall Jenner, Karlie Kloss, Joan Smalls, Natashę Poly, Jessicę Stam, Ayę Jones, Adrianę Lima oraz Annę Ewers. Na fotografiach do kampanii wykonanych przez Davida Simsa widzimy je w perukach! Za stylizacje oraz finalną prezencję modelek odpowiedzialna była Katie Grand, która cieszy się dużą popularnością w branży modowej. 


Zatem co tym razem najmocniej zadziwia oprócz sław? Otóż dla wielu niespodzianką było pojawienie się w tym gronie samej Kendall Jenner, której kariera nabrała niesłychanego tempa. Możemy ją oglądać w wielu sesjach oraz pokazach mody, lecz pojawiły się też głosy, że modelka nie cieszy się sympatią wśród koleżanek z branży.

Trzeba przyznać, że także Polka, Anja Rubik nie zwalnia rozwoju swojej kariery, cieszy się coraz większą popularnością i możemy ją oglądać w wielu kampaniach najbardziej renomowanych marek. 
Sprawdźcie, jak sobie poradziła na tle innych modelek. Zobaczcie pełną odsłonę kampanii:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 10.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×