Marka KappAhl nawiązała współpracę z Mary McCartney

Niebawem pojawi się kolekcja "Dreams through a lens". Przy jej tworzeniu nawiązano współpracę z Mary McCartney, która jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i ekologię. Zobaczcie, jak wyglądała współpraca.

Marka KappAhl  nawiązała współpracę z Mary McCartney

Już niebawem w sklepach KappAhl pojawi się kolekcja "Dreams through a lens", w której skład wchodzą modne i przyjazne środowisku ubrania. W celu pokazania, jak bardzo mocno marka angażuje się w zrównoważony rozwój, kolekcja została uwieczniona na zdjęciach wykonanych przez wrażliwą na sprawy dotyczące ekologii i znaną na całym świecie fotografkę Mary McCartney.

To niezwykle zdolna artystka, której nazwisko chyba zna każdy. Tak, to córka Lindy i Paula McCartney'a. Jej atutem jest umiejętność uchwycenia niekontrolowanych momentów, które są pełne emocji. Wybrano ją także ze względu na jaj zaangażowanie w sprawy zrównoważonego rozwoju i ekologii.

Dlaczego artystka zgodziła się na sfotografowanie oraz sfilmowanie damskiej kolekcji KappAhl 2015?  Zainspirował mnie zespół KappAhl oraz ich determinacja i wizja w tworzeniu tej zrównoważonej kolekcji. Bardzo cieszę się, że mogę pomóc w tworzeniu tej kolekcji pod względem wizualnym i kreatywnym - mówi Mary McCartney.

Zobaczcie także: Zobaczcie wiosenno-letni lookbook marki KappAhl

Z kolei dlaczego wybrano akurat ją? Dla Dyrektora Marketingu KappAhl, Joakima Holmstranda jest to oczywiste: Dla nas, Mary McCartney jest wielkim atutem, zarówno ze względu na jej zaangażowanie w ekologię, talent do robienia zdjęć i jej kreatywność - mówił.

Kolekcja została stworzona z organicznej bawełny, lnu oraz odzyskanego poliestru. Już niebawem poznamy jeszcze więcej szczegółów na jej temat.

Tymczasem zapoznajcie się z filmem, który pokazuje backstage wykonywanej sesji zdjęciowej:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 22.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×