Marta Wierzbicka w bieliźnie marki Dalia - lookbook

W internecie zrobiło się gorączkowo kiedy Marta Wierzbica wyjawiła rozmiar swojej miseczki... a wszystko w kontekście kampanii reklamowej pewnej bieliźnianej marki. Dzisiaj prezentujemy pełną sesję zdjęciową, w której wzięła udział aktorka. Ciekawi?

Marta Wierzbicka w bieliźnie marki Dalia - lookbook

Marta Wierzbicka w bieliźnie marki Dalia - lookbook

Kolekcja wiosna-lato 2014, której ambasadorką została Marta Wierzbicka, to mitologiczne nawiązanie do bogiń greckich. Niezwykle subtelna, precyzyjnie opracowana linia pod względem kolorów, fasonów i detali.

Firma Dalia przez 20 lat obecności na polskim rynku dała się poznać swoim klientkom jako synonim elegancji, seksapilu i komfortu użytkowanej bielizny. W bogatej ofercie firmy klientki mogą wybierać produkty od miseczki A do M, a obwodu od 60 do 95. Najwyższa jakość materiałów i bardzo dobrze podtrzymujące biust konstrukcje czynią z produktów marki idealną propozycję dla posiadaczek naprawdę kobiecych kształtów... takich jakimi może się chociażby poszczycić Marta Wierzbicka. Już wszyscy zapomnieli, że jakiś czas temu aktorka zapowiadała, chęć podjęcia się operacji plastycznej zmniejszającej biust. Na całe szczęście ten absurdalny pomysł należy już do przeszłości.

Zapraszamy do obejrzenia całego lookbooka, prezentującego kolekcję marki Dalia na sezon wiosna-lato 2014!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 14.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Niezłe suciszcza
Dodano: 2014-06-13 21:46:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×