Metamorfoza Anne Hathaway

Anne Hathaway zmieniła się nie do poznania! Na potrzeby roli ubogiej prostytutki w musicalu "Les Miserables", aktorka schudła i obcięła włosy. Widoczna jest również metamorfoza stylu. Zobacz jak Anne Hathaway prezentuje się w nowej odsłonie.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

W marcu tego roku rozpoczęły się zdjęcia do ekranizacji legendarnego musicalu "Les Miserables". Aktorka Anne Hathaway wciela się w rolę Fantine, dziewczyny, która wychowywała się na ulicy. Fantyna jest samotną matką, żyje w skrajnej nędzy. Jest tak biedna, że sprzedaje swoje włosy i aby utrzymać siebie i swoją córkę zostaje prostytutką.

To już nie pierwszy raz, kiedy aktorka Anne Hathaway zaskakuje nas swym wyglądem. Pierwszą metamorfozę przeszła w 2008 roku, przy okazji premiery filmu "Dorwać Smarta" oraz nominacji do Oscara, za rolę w "Rachel wychodzi za mąż". Wtedy schudła i zerwała z mianem brzydkiego kaczątka. Jako 26- latka dojrzała i odkryła swój seksapil. Światu ukazała się piękna kobieta. Od tego czasu, za każdym razem, gdy Anne Hathaway pokazywała się na czerwonym dywanie, oczarowywała publiczność.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Na premierze "Get Smart" w 2008, Anne zachwyciła w kreacji Billl Blas, do której dobrała czarne szpilki Christian Louboutin. Na Gali Oscarów w 2011 postawiła na mocne odcienie czerwieni, wybrała dwie suknie: na imprezie Vanity Fair wystąpiła w wiśniowej Versace Atelier, a na rozdaniu nagród pojawiła się w sukni vintage od Valentino z 2002 roku.

Niestety na potrzeby roli Fantine, aktorka drastycznie schudła. Dodatkowa zmiana fryzury i wątła figura, sprawiły, że Anne straciła swój blask. W tej chwili Anne Hathaway jest cieniem aktorki, która urzekała pięknymi kobiecymi kształtami. Miejmy nadzieję, że po zakończonych zdjęciach do "Les Miserables", Anne znów nabierze ciała i z wynędzniałej Fantyny przemieni się w seksowną damę.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Na najnowszych zdjęciach Anne ma krótką chłopięcą fryzurkę. Widać wyraźnie, że aktorka mocno schudła. W jej garderobie pojawiło się dużo klasycznych ubrań w stonowanych kolorach. Chętnie pojawia się w czarnych sukienkach. Nieodłącznym elementem stylizacji są duże, ciemne okulary. Jeśli chcesz wyglądać jak gwiazda, zajrzyj tutaj.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Na premierze filmu "The Dark Knight Rises" 16 lipca 2012, Anne Hathaway pojawiła się w białej kreacji Prabal Gurung. Po lewej zdjęcie z planu tego filmu. Aktorka wcieliła się w postać Kobiety-Kota.

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 19.07.2012 (aktualizacja: 2013-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Nic dziwnego, że nie ma problemów z figurą, aktorka nie je mięsa.
Dodano: 2013-01-14 01:07:29 Zgłoś nadużycie
Luiza
Wolałam ją w długich
Dodano: 2012-12-19 16:40:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
dOlca1 , dmiblyjihuvu, [link=http://mcukhpnkhugg.com/]mcukhpnkhugg[/link], http://rzegjamiwbuv.com/
Dodano: 2012-10-12 00:04:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
My pobrlem was a wall until I read this, then I smashed it.
Dodano: 2012-10-09 05:31:20 Zgłoś nadużycie
olinkaa24
poświęciła się dla roli obcinając takie piękne włosy
Dodano: 2012-07-19 20:03:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×