Metamorfoza gwiazd: Kim Kardashian!

Przez lata miała swoje wzloty i upadki. Krągłe kształty, egzotyczna uroda, długie włosy i zawsze w blasku fleszy. O kim mowa? Sprawdź sama!

Metamorfoza gwiazd: Kim Kardashian!

Metamorfoza gwiazd: Kim Kardashian! 

Urodziła się w 1980 roku w Los Angeles. Jej matka to Kris Jenner, menadżerka wszystkich sióstr, znana ze swojej przedsiębiorczości i talentowi do zarabiania na swoich córkach.  Ojciec zaś, to zmarły w 2003 roku Robert Kardashian. Był on prawnikiem, który bronił O.J. Simpsona w słynnym procesie oskarżającym go o morderstwo. To jemu zawdzięcza swoją egzotyczną urodę, gdyż z pochodzenia jest aramejczkiem.

Już w dzieciństwie przyjaźniła się z hotelową dziedziczką i skandalistką Paris Hilton. O samej gwieździe zrobiło się głośno dopiero w 2007 roku za sprawą seks taśmy nagranej z raperem Ray J'em. Tego samego roku, telewizja E! Entertainment postanowiła nakręć reality show, w którym kamery śledzą codzienne życie całej rodziny Kardashianów. Od tego czasu wszyscy jej członkowie stali się maszynką do zarabiania pieniędzy. Sama celebrytka jest jednocześnie piosenkarką, aktorką, bizneswoman, projektantką i modelką! Jeśli jej życia nie obserwują widzowie, robią to paparazzi. Pojawia się regularnie na premierach, imprezach przyciągając tłumy i dzięki temu prasę.

Kim Kardashian nie należy także do osób stałych w uczuciach. W 2000 roku, gdy miała zaledwie 19 lat, poślubiła swojego pierwszego męża i rozwiodła się z nim zaledwie 3 lata później. Kolejny ślub, w 2011 roku, był ceremonią transmitowaną na całym świecie, która odbiła się szerokim echem nie tylko w mediach. Przyczyną jest to iż gwiazda postanowiła złożyć pozew o rozwód po zaledwie 72 dniach od zaślubin. Celebrytce udało się rozwieść z koszykarzem, Krisem Humphrisem, dopiero w zeszłym roku. Będąc oficjalnie jeszcze jego żoną, gwiazda zaczęła się spotykać z raperem i swoim długoletnim przyjacielem Kanye Westem. W styczniu 2013 roku para ogłosiła, iż spodziewają się swojego pierwszego dziecka. W czerwcu Kim Kardashian urodziła córeczkę imieniem North West. Jeszcze tego samego roku, zimą, partner celebrytki postanowił się jej oświadczyć. Ślub planowany jest na ten rok. Czy tym razem Kim udało się odnaleźć prawdziwą miłość?

Przez lata Kim Kardashian próbowała odnaleźć własny styl. Znana ze swojej krągłej figury gwiazda nigdy nie wstydziła się swoich kształtów i starała się je jak najlepiej podkreślać. Celebrytka od zawsze podążała za modą. Nigdy także nie oszczędzała na swoich ubraniach.  Jej szafa to połączenie wszystkich najbardziej znanych i najdroższych projektantów. Gwiazdkę bardzo często spotykamy w drodze na zakupy - rzeczy, którą robi najlepiej. Styl Kim Kardashian zawsze wywoływał wiele kontrowersji. Jedni twierdzą iż ubiera się świetnie, inni zaś że jest zbyt prowokacyjny, a ona sama jest po prostu za gruba do wielu strojów, które nosi. Podczas swojej kariery miała dużo wzlotów, ale także wiele upadków. Ostatnio w jej modowych wyborach spory udział ma Kanye West, także pasjonat ekskluzywnych ubrań i gadżetów. Jedno musimy przyznać gwieździe. Nigdy nie bała się eksperymentować!

Co sądzicie o stylu Kim Kardashian? Uważacie, że z czasem robi się coraz gorszy czy lepszy? Dajcie nam znać!

Zobaczcie także metamorfozę jaką przeszła gwiazdka przez ostatnie 8 lat:Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: FameFlynet

Dodał(a): Natalia Kazimierczuk , Czwartek 09.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×