Mix etno i dżins!

Styl etno w tym sezonie jest bardzo modny, odnotowujemy wyraźny powrót do korzeni. To nie znaczy, że mamy całkowicie przybrać jego wzory, a umiejętnie je wykorzystać. Wytarty dżins to symbol naszych czasów, choć sprany i wytarty, nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego proponujemy Wam mix tych dwóch modnych trendów. Co Wy na to?

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!


Zastanawiacie się czasem gdzie szukać inspiracji do waszych modowych poczynań? Na  bazie czego budować swój nowy wygląd? Powroty, wieczne powroty. Czasem aby pójść na przód należy zerknąć wstecz i wyciągnąć to co najlepsze, zaczerpnąć z korzeni. Etno styl daje nam możliwość nadania naszym stylizacjom niecodziennego charakteru.

W tym zestawieniu mamy dla Was  połączenie czarno - białych legginsów etno z przetartą bardzo modną dżinsową koszulą, która na pewno będzie uniwersalnym ciuchem w waszej garderobie. Torba i kolia stanowią gustowne przejście pomiędzy dwoma trendami ze względu na kolorystykę. Śmiało możemy sobie pozwolić w tym sezonie na bardzo wyrazistą biżuterię, która zagra jako element dominujący. Westernowe buty z ćwiekami dodadzą charakteru całości.

Jak podoba się Wam to zestawienie?


Dżinsowa wytarta koszula - H&M

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!

Etno legginsy - New look

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!

Naszyjnik - Reserved

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!


Buty - River Island

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!


Torba - Stradivarius

Mix etno i dżins!

Mix etno i dżins!

ID galerii:1155
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 15.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Słoneczne akcesoria!

    Słoneczne akcesoria!

    Tyle słońca w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...tak śpiewała niegdyś Anna Jantar. Słoneczne akcesoria rozjaśnią szarość dnia i wypełnią go ciepłem! czytaj więcej

  • Ubierz się jak Małgorzata Foremniak!

    Ubierz się jak Małgorzata Foremniak!

    Małgorzata Foremniak zawsze prezentuje się wyśmienicie. Nawet jej luźny, codzienny look, będący klasycznym połączeniem, stanowi kwintesencję dobrego gustu. Zobaczcie jak skompletować taką… czytaj więcej