Moda na unisex!

Dowiedz się, czym są ubrania unisex!

zara zmniejszone.jpg

Moda na unisex robi się coraz bardziej popularna i coraz częściej wychodzi na ulice wielkich miast. Kojarzysz sceny z filmów, w których to dziewczyna wychodzi z domu w koszuli swojego faceta? To już nie tylko wyreżyserowana scena, a rzeczywistość i nic nie zanosi się na to, że minie. 


Polecamy: Unisex według Konrada Parola!


No dobrze, w takim razie czym jest moda unisex? Według słownika to styl czesania się, zachowania ale przede wszystkim ubierania się w jednakowy dla kobiet i mężczyzn sposób. To, co jest podstawą w tworzeniu ubrań to tak zwany basic czyli np.: szare bluzy, luźny, wyciągnięty biały t-shirt, jeansowa kurtka, czapki z daszkiem czy czerwone koszule w kratę. Brak tutaj wymyślnych wzorów, górują proste kroje. 


Zobacz też: Oryginalna reklama Calvina Kleina!


Jednak tak naprawdę ta moda trwa już od dłuższego czasu i nie jest niczym nowym. Znana wszystkim marka Levis od ponad 100 lat produkuje jednakowe dla mężczyzn i kobiet kurtki, t-shirty i jeansy. Może to właśnie dlatego odniosła taki sukces?


Przez wiele osób styl unisex określany jest jako… nijaki! Jednak tak na prawdę to przecież ubrania typu basic, o których już Wam pisałyśmy! A co w nich jest najlepsze? Ponadczasowość, klasyka i wygoda!


Sprawdź: Imiona UNISEX


Źródło: Dazeddigital.com

Zdjęcie: Zara.com


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 25.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×