5 modowych błędów, które popełnia każda z nas!

Na pewno nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale na co dzień popełniasz kilka modowych błędów. Oczywiście nie należy się nimi zbytnio przejmować, ale dobrze wiedzieć, o jakie błędy chodzi!

thinkstockphotos-90604088-d5d27f407c880fb60c37e8c89676f561-f7e7f5-d5d27f407c880fb60c37e8c89676f561_b12f3c.jpg

Zapominasz o biżuterii

Masz w domu mnóstwo błyskotek, kolczyków, bransoletek, wisiorków, a niestety na co dzień o nich całkowicie zapominasz! Może warto to zmienić, bo biżuteria potrafi natychmiastowo odmienić każdą stylizację!

Zobacz także: 6 blogów modowych, które powinnaś znać

Nosisz ciągle te same buty

Nakupowałaś wiele par butów, jednak tak się złożyło, że upodobałaś sobie jedną! W tych butach chodzisz praktycznie codziennie, bo są wygodnie, uniwersalne i sprawdzone… Szkoda jednak, żeby inne buty były niewykorzystane! Dla odmiany zmień obuwie pewnego dnia!

Nie przykładasz wagi do ubrań sportowych

Trenujesz, a jednak wolisz kupić sukienkę niż porządny strój treningowy. Dobrze by było, żebyś zainwestowała w jeden porządny komplet, w którym będzie Ci się wygodnie ćwiczyło, a przy tym będziesz wyglądała stylowo!

Nosisz te same kombinacje ubrań

Upodobałaś sobie jeden fason spódnic czy spodni, do tego top o fajnym kroju i chodzisz tak cały czas, tylko zmieniasz kolory? Niedobrze- warto odważyć się i spróbować czegoś nowego. Aż sama się zdziwisz, w ilu innych stylizacjach wyglądasz zjawiskowo!

Kupujesz wiele ubrań, ale kiepskiej jakości

Rzucasz się w wir zakupów i dajesz się ponieść na wyprzedażach? W konsekwencji kupujesz mnóstwo tanich ubrań, ale za to kiepskiej jakości… Lepiej od czasu do czasu zainwestować w droższą odzież, która będzie Ci służyć o wiele dłużej.
Fot: Thinkstock

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 29.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×