Kolory na wiosnę? Wybierz pastele!

W tym sezonie zamiast krzykliwych kolorów wybierz pastele. Sprawdź, który odcień do Ciebie pasuje!

ThinkstockPhotos-76750436.jpg

Niektórzy mówią, że w powietrzu czuć już wiosnę. Mimo, iż pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza w sklepach z pewnością wiosnę widać i to gołym okiem. W tym sezonie stawiamy na pastele! Dowiedz się jak je nosić. 

Zobacz też: Przegląd torebek na wiosnę! 


Barwy pastelowe to barwy jasne, czyste, spokojne i stonowane. Wbrew pozornie łagodnej naturze mają ogromną siłę oddziaływania, a przy tym są funkcjonalne, bowiem łatwo można z nich stworzyć zestawy eleganckie, jak i mniej zobowiązujące, a nawet sportowe. Pastele mają również oddziaływanie psychologiczne, ponieważ napawają optymizmem i nadzieją.

Polecamy: Trendy w robieniu zdjęć 


Przy wyborze swojego koloru pastelowego niezwykle ważny jest odcień skóry, kolor oczu, czy włosów. W kolorach brzoskwiniowych najlepiej będzie wyglądać brunetka o nieco ciemniejszej karnacji, ponieważ podkreśli on jej urodę. Szatynkom najbardziej pasuje kolor pastelowej mięty, a kobiety o rudych włosach i piegach powinny wybierać kolory ziemi. Blondynkom radzimy kolory pastelowego różu czy błękitu, a te dwa kolory śmiało można łączyć w jedną stylizację!

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 14.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Wybieram się końcem października na wesele i upatrzyłam sobie piękną sukienkę w pastelowym kolorze coś podobnego do tego http://evita.com.pl/produkt/10013-suknia-wieczorowa/ tylko czy to pasuje na taki miesiąc?
Dodano: 2016-09-26 15:31:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Piękne pastele.
Właśnie planuję wiosenno-letnie zakupy.W http://hege.com.pl upatrzyłam sobie dwie sukienki-w tym jedną na komunię w rodzine.Uroczo kobiece bardzo i nawet niedrogo.
Dodano: 2016-03-20 14:35:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×