Słownik mody według Chanel

Sprawdź co jest sukcesem do bycia kobietą z klasą!

ThinkstockPhotos-520321781.jpg

Dom mody Chanel właśnie opublikował nowy wideo projekt, w którym przedstawia multimedialny słownik dla każdej kobiety z klasą. W tym mini-słowniczku pojawiają się najważniejsze elementy garderoby w stylu Chanel takie jak torebka na łańcuszku, perły, czy „mała czarna”. Gotowe? Zainspirujcie się!

Polecamy: Baletki na obcasie - hit czy kit? 


Na pierwszym miejscu dom mody Chanel stawia na czarną, pikowaną torebkę na łańcuszku. Słynna torebka 2.55, inspirowana stylem militarnym, od ponad 50 lat króluje wśród miłośniczek mody i nie zamierza opuścić podium najbardziej popularnej torebki wszechczasów. 

Zobacz też: Co trzeba zrobić z ubraniami zaraz po zakupie? 


Następne pojęcie to „mała czarna”. Mało kto wie, że zawdzięczamy ją samej Garbielle Chanel, która na przekór panującym ideałom stworzyła dla siebie sukienkę odzwierciedlającą jej prawdziwe „ja”. Mała czarna to absolutny must-have w każdej garderobie, bowiem nie ma nic bardziej kobiecego i eleganckiego zarazem.


Kolejny element stylowej kobiety to perły, których w opinii Chanel - im więcej tym lepiej. Należy jednak pamiętać, że perły najlepiej wyglądają w minimalistycznej oprawie np. w… małej czarnej!


Zdjęcie: ThinkStock/ YouTube


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 03.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×