Wiązane bluzki - hit czy kit?

Klimat lat 70 wraca!

ThinkstockPhotos-483907038.jpg

Pamiętacie frędzle, które towarzyszyły nam w ostatnim sezonie? Tym razem zamieniamy je na sznurki, najlepiej przy dekolcie lub plecach, które fantazyjnie odsłaniają i kuszą. Jest to z pewnością propozycja dla odważnych kobiet!

Zobacz też: Wiosenne nowości od Bourjois 

Lubicie odsłaniać trochę ciała? To propozycja dla Was! Wiązane bluzki już stały się hitem wśród blogerek i zyskują coraz to większą rzeszę fanek. Trend ten pojawia się nie tylko na bluzkach, ale również został przeniesiony na body, kombinezony, czy sukienki. Wśród propozycji sieciówek na ten sezon znajdziecie szeroki wachlarz różnych wariantów - sznurowaia nie pojawiają się jedynie na butach i bluzkach, lecz także na bokach spódnic, w marynarkach czy nawet na spodniach. Miejmy jednak nadzieję, że sznurki nie przywrócą starej wersji spodni-biodrówek, które zostały ogłoszone niedawno najgorszym trendem 2000 roku. Cóż, w każdym razie my nie czekamy z utęsknieniem na ich powrót.

Sprawdź: Co każda kobieta w szafie mieć powinna

Niestety jeśli posiadacie duży biust ten trend nie jest dla Was, bowiem w tym przypadku łatwo można przekroczyć granicę zmysłowości i wyglądać wulgarnie. Sznurki są bardzo seksowne i są bardzo korzystne, jednak warto uważać na to, by nie stały się raczej naszą wadą aniżeli zaletą. Zbyt odsłonięte ciało nigdy nie będzie w modzie, chyba że na plaży czy basenie.

Polecamy: Absurdalne rzeczy w które wierzyliśmy w dzieciństwie

t6301070_joanna_27.05.15_hm_413450_a.jpg

 Miss Guided, ok 100 zł

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 07.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar