Wiosenne trendy dla każdej pracującej dziewczyny!

Dress code w biurze nie musi być nudny.

working girl.jpg

Codzienne szykowanie się do pracy może przypominać mordęgę - stajesz przed szafą i stresujesz się, czy twoja szefowa nie uzna tej bluzki za zbyt odsłaniającą i co pomyślą sobie twoi współpracownicy gdy włożysz tę spódnicę? Gdzie zatem szukać inspiracji? Zostaw Pinterest w spokoju, zwyczajnie przejrzyj nowe, lekkie trendy. Sprawdź, co dla ciebie przygotowałyśmy!

Sprawdź: Przegląd klasycznych okularów na ten sezon 


Szerokie rękawki

Powracają prosto z lat ‘70! Wprawdzie nie osiągają już monstrualnych rozmiarów czy kształtów, ale nadal to są rozkloszowane rękawki. Te bardziej eleganckie spokojnie włożysz do białych jeansów czy spodni w kant.

zara.jpg

ZARA. 79,90 zł


Plisowana spódnica

Zwiewna, najlepiej delikatnie za kolano i w ulubionym kolorze. Jeśli jeszcze nie wzięłaś udziału w zabawie z tym nowym trendem - przełamiesz się w tym bądź w nadchodzącym sezonie. Plisowane spódnice nie zamierzają wrócić do historii!

asos.jpg

ASOS, ok. 190 zł


Torba przyozdobiona ćwiekami

O ile możesz sobie pozwolić na nieco ekstrawagancji - oto twoja najlepsza broń! Wiadomo, że w pracy najlepiej sprawdzi się jednokolorowy neseserek, ale jeśli chcesz się delikatnie wychylić z szeregu, ćwieki ci bardzo w tym pomogą.

mango.jpg

Mango, 89,90 zł

Zobacz też: Hit w Japonii - manicure malowany na... rajstopach! 


Eleganckie spodnie z rozszerzaną nogawką

Nowe trendy dyktują nowe ceny - wprawdzie wszystkie dostępne modele takich spodni kosztują w tej chwili majątek, to my postanawiamy się nie zrazić. W kolejnym sezonie z pewnością pojawi się dla nich konkurencja, a naprawdę nie ma wygodniejszych biurowych spodni!

COS.jpg

COS, ok. 550 zł


Źródło: PureWow

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 26.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×