Modelka z zespołem downa pójdzie podczas New York Fashion Week - Zobaczcie zdjęcia

Młoda Madeline Stuart zaczyna poważnie podbijać świat mody. Chora na zespół downa modelka pójdzie podczas pokazów na New York Fashion Week.

modelka z downem.jpg

Modelka z zespołem downa pójdzie podczas New York Fashion Week - Zobaczcie zdjęcia

Już od jakiegoś czasu moda staje się coraz bardziej elastyczna. Na wybiegach i podczas sesji zaczyna się liczyć nie idealna proporcja ciała, czy nieskazitelne rysy twarzy, ale inność i nadzwyczajność. Świat mody coraz częściej stawia na niecodzienność, a nie klasyczne piękno.

Dzięki takim zwrotom, młoda Madeline Stuart, może spełniać swoje marzenia i rozwijać karierę, o której nawet nie śniła. Modelka z zespołem downa zaczyna podbijać nie tylko świat modowych sesji zdjęciowych, ale także świat wybiegów. Zdobyła bowiem kontrakt i pokaże się na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych - New York Fashion Week.

 

O tym, by móc zaprezentować się na wybiegać podczas najsłynniejszego tygodnia mody marzy chyba każda modelka, która poważnie traktuje swój zawód. Jej się udało.

Dzieci z zespołem downa bardzo często mają problemy z przemianą materii i utrzymaniem odpowiedniej wagi, dlatego fakt, że Madeline udało się wejść w świat mody i zadbać o swoją szczupłą sylwetkę na miarę swoich możliwości jest godny podziwu.

Zobacz też: CHŁOPCZYK Z ZESPOŁEM DOWNA KRADNIE SERCA INTERNAUTÓW - ZOBACZCIE ZDJĘCIA 

Młoda 18- letnia dziewczyna jest bardzo wspierana przez swoją mamę, co z pewnością znacząco przyczyniło się do sukcesu. Od kilku miesięcy Madaline ciężko pracuje biorąc udział w kilku większych kampaniach, jednak pojawienie się na wybiegach podczas NYFW to z pewnością największy sukces jaki do tej pory udało jej się osiągnąć.

Zobaczcie i sami oceńcie zdjęcia Madeline Stuart. 

#bts

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madeline Stuart (@madelinesmodelling_)


Guess who is modelling in NY for NY fashion week xx

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madeline Stuart (@madelinesmodelling_)


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Instagram


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 17.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×