Modne gimnastyczki USA

Olimpijska reprezentacja USA w gimnastyce sportowej już zadaje szyku na salonach! Piątka młodych dziewczyn została zaproszona do popularnego talk show Davida Lettermana. Pojawiły się z medalami i w ciekawych, młodzieżowych stylizacjach. Zobaczcie same!

Modne gimnastyczki USA

Siema, dziewczyny! Tak wyglądają nastolatki z USA. Od lewej: McKayla Maroney, Aly Raisman, Gabby Douglas, Kyla Ross i Jordyn Wieber. Sukienki, rurki, koturny, trochę printów i połysku... Styl uliczny polskich dziewczyn w niczym nie ustępuje strojom amerykańskich gwiazd sportu!

Modne gimnastyczki USA

Jordyn i McKayla mają po 17 lat. Osiągnęły już naprawdę wiele - złoty medal olimpijski jako drużyna w gimnastyce sportowej to nie byle co!

Modne gimnastyczki USA

Aly to najstarsza zawodniczka w drużynie, ma 18 lat, a Kyla najmłodsza - tylko 15 lat. Zazdrościmy dziewczynom urody i sukcesów!

Modne gimnastyczki USA

Specjalny fokus na naszą ulubienicę, Gabby Douglas. Więcej zdjęć młodej championki tutaj! Prawda, że zjawiskowa? Zwróćcie uwagę na buty...

Modne gimnastyczki USA

To koturny Peace Melissa! Jak na 16 - latkę mogą być trochę za wysokie, ale Gabby ma jedyne 157cm wzrostu... Jest za to wielka duchem.
Dodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 16.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
Gabby Douglas najlepiej wygląda.
Dodano: 2012-08-16 19:51:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
takie młode a już medalistki... pozazdrościć
Dodano: 2012-08-16 15:59:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Złota Gabby Douglas

    Gabby Douglas

    Triumf 16 - letniej afroamerykanki na igrzyskach olimpijskich! Młodziutka Gabrielle "Gabby" Douglas zgarnęła złoty medal w kategorii indywidualnej i grupowej w gimnastyce sportowej. Ta… czytaj więcej