Modny styl

Każdy ma swój styl urządzania wnętrz. Jedni wolą wnętrza nasycone nowoczesnością i przejrzystymi formami, inni natomiast tradycję.

Niewątpliwie na uwagę, z tych bardziej tradycyjnych stylów, zasługuje styl angielski. Wszyscy znamy biel i prostotę kuchni, która wprost zachwyca swoją klarownością. Szachownica na podłogach również ma odwołania do tego stylu. A w pokojach poduszeczki w k drobne kwiatuszki czy czerwoną krateczkę. Ta propozycja powinna zaspokoić najbardziej wymagających, tych którzy nie znaleźli dla siebie nic w tradycji i klasyce urządzania wnętrz. Nie każdemu podoba się tradycyjne drewno czy cegła w domu. Dla tych polecamy właśnie urok angielskiej kuchni. Tu wszystko jest uporządkowane, więc nie powinno być problemu z koncentracją domowników. Tu panuje spokój i harmonia a jednocześnie przytulność i ciepło domowego ogniska. Moda na Anglię jest coraz bardziej widoczna, jednak jeszcze nie masowa. Nowoczesne meble mają dalej przewagę. Ale nowoczesne meble dziś, mogą być już nienowoczesne jutro. Jak więc zamierzamy za tym nadążyć?
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Osobiście bardzo lubię stylistykę rodem z Indii, dlatego też u mnie w mieszkaniu króluje stylistyka kolonialna. Piękne komody http://komodykolonialne.pl/palisander-czym-sie-wyroznia-i-jak-go-pielegnowac/ sprawiają, że każde pomieszczenie zyskuje odrobinkę egzotyki, a poza tym są bardzo ciekawe pod kątem kolorystycznym i na pewno solidne. W końcu są wykonane z litego drewna .
Dodano: 2015-09-30 15:49:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×