Modowa wpadka Tamary Arciuch

Tamara Arciuch-Kasprzykowska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Znana wszystkim z serialu "Niania". Jej pierwszym mężem był Bernard Szyc, z którym ma syna Krzysztofa. Jej drugim mężem jest Bartłomiej Kasprzykowski, aktorka urodziła ich wspólnego syna Michała. To jedna z najgorętszych par ostatnich lat - Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego. Połączyła ich gorąca miłość.

tamara arciuch

Wielka Matura Polaków w studiu TVP 1 przyciągnęła wiele gwiazd, nie obyło się bez wpadki jednej z nich. Tamara Arciuch pojawiła się ubrana mało adekwatnie do okoliczności. Sukienka nie dość, że krótka to wzór sukienki przypomina nam chiński bazar! Wszystkiego zrobiło się tutaj za dużo - kolorów i wzorów.

Najbardziej niepokojące są jednak mysie kozaczki, które zostały dopasowane do tej "rewelacyjnej kreacji" kolor pasuje, ale takie kozaki nosiło się 5 lat temu! Zwieńczeniem całej kreacji stała się fryzura aktorki czy tuż przed wejściem do studia jechała samochodem z głową wystawioną za okno? Darzymy aktorkę dużą sympatią, dlatego mamy nadzieję, że powodem modowej wpadki był po prostu zły dzień.


  Foto: BE&W

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Agnieszka Yilmaz , Środa 25.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
no nie wygląda najlepiej
Dodano: 2012-04-25 19:54:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Gwiazdy w czarno-białych kreacjach

    Gwiazdy w czarno-białych kreacjach

    Za nami konferencja związana z jesienną odsłoną TVP. Mnogości kreacji gwiazd stacji nie było końca, jednak można było zauważyć, że najchętniej prezentowały się w czarno-białych… czytaj więcej

  • Bombowa babeczka i bombka!

    Bombowa babeczka i bombka!

    Zastanawiałyście się kiedyś nad tym gdzie kobiety nosiłyby granaty i bomby, gdyby była wojna? Póki co, nie musimy się o to martwić ale możemy bombowo wyglądać, a niech atrybutem naszej… czytaj więcej