Muzycy - źródło modowych inspiracji Margaret

Kto jak nie muzycy mogliby być źródłem modowych inspiracji dla Margaret? Poprosiliśmy, aby specjalnie dla nas wytypowała dwie gwiazdy ze świata muzycznego, których styl jest jej bliski. Zgadnijcie na kogo padł wybór?

Muzycy - źródło modowych inspiracji Margaret

Muzycy - źródło modowych inspiracji Margaret

Wybór Margaret jest dość wyjątkowy, po pierwsze nie padł jedynie na kobiety, jak się okazuje źródłem inspiracji równie dobrze dla kobiety może być mężczyzna, nawet w kwestiach modowych. Nic dziwnego bo to co charakteryzuje dwie wytypowane przez Margaret gwiazdy, to oryginalność.

Zacznijmy od Gwen Stefani, niechej kobiety starą zasadą mają pierwszeństwo.  Wokalistka "No Doubt" wizerunkowo jest bardzo unikatową postacią, od lat jej włosy spowite są platynowym blondem, jej makijaż zawsze porcelanowo biały i do tego... czerwona, prowokacyjna szminka! Jej szafa, to plac zabaw modowego wariata, zakłada to na co ma ochotę, są to rzeczy bardzo gustowne, wyszukane i nietuzinkowe. Okulary w stylu retro, elementy w stylu pin-up girls i odjechane buty - to znaki rozpoznawcze artystki. To co ciekawe, Gwen ma niebywałą umiejętność balansowania na krawędzi pomiędzy kobiecością a męskością. Niekiedy jej stylizacje są wręcz chłopięce, zaraz później mamy przyjemność widzieć ją w bardzo kobiecej, seksownej odsłonie. Nie możemy zarzucić jaj nudy! Jest w niej coś tajemniczego, coś nieodgadnionego, co objawia się w sposobie noszenia, który jest nieoczywisty. 

Męska strona stylu Margaret, objawia się w postaci Williama Jamesa Adamsa, wokalisty zespołu "The Black Eyed Peas", znanego jako Will I Am. Charakterystyczne dla Margaret czapki w hip-hopowym stylu to ewidentnie punkt spójny pomiędzy artystami. Zarówno Will jak i Margaret lubią łączyć klasykę z elementami subkultur raperskich, wszystko musi mieć jednak wydźwięk ekstrawagancji.

Wybór Margaret bardzo dużo mówi nam o jej osobowości, miejmy nadzieje, że poniekąd wytycza i kierunek dalszych poczynać artystycznych.FFN_MonstersU_Prem_AFP_061713_51133763.jpg

Gwen Stefani

FFN_AMA_Arrivals_ER_111812_50949186.jpg

Will I Am

Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: by Margaret/FameFlynet


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 22.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×