Nabór do Konkursu Etiud Filmowych WFFF już trwa!

Interesujesz się modą? Twoją pasją jest film? Warsaw Fashion Film Festival łączy te dwie dziedziny sztuki. Nie przegap takiej okazji i zgłoś swoją pracę do Konkursu Etiud Filmowych!

Nabór do Konkursu Etiud Filmowych.WFFF już trwa!

Nabór do Konkursu Etiud Filmowych WFFF już trwa!


W marcu odbędzie się  trzecia edycja festiwalu, którego integralną częścią jest Konkurs Etiud Filmowych. Do konkursu zachęcamy wszystkich, którzy chcą rozwijać ten nowatorski trend jakim jest Fashion Film.
Swoje prace mogą nadsyłać zarówno profesjonaliści jak i amatorzy do 15 lutego 2014 roku. Spośród nadesłanych filmów jury wybierze 10 najlepszych. Zostaną one zaprezentowane podczas gali finałowej w dniu 7 marca.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz spotkanie z prekursorką Fashion Film - Diane Pernet, która zaczynała jako projektantka mody w Nowym Jorku w 1980 roku. Zajmowała się też tworzeniem kostiumów do filmów, pracowała jako redaktor mody dla magazynu Joyce oraz dla portali Elle.com i Vogue.fr. Jest twórcą bloga A Shaded Viev of Fashion (ASVOF) oraz pomysłodawcą i organizatorem festiwalu A Shaded View on Fashion Film (ASVOFF).


Nabór do Konkursu Etiud Filmowych.WFFF już trwa!

Diane Pernet


Podczas 2 edycji Warsaw Fashion Film Festival nagrodę główną w Konkursie Etiud Filmowych zdobyli Natalia Jakubowska i Łukasz Gronowski za "Bubble Gum". Polecamy!Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie festiwalu www.w3f.pl


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF

Dodał(a): , Wtorek 04.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar