Naga Joanna Horodyńska - modowy bunt!

Nie od dziś wiadomo jak przyciągnąć uwagę widzów. Przecież nie erudycją... nagość! To się sprzedaje i o tym dobrze wie Joanna Horodyńska, która postanowiła w sposób szczególny wypowiedzieć się na temat stylu polskich gwiazd. Jesteście ciekawe w jaki?

Naga Joanna Horodyńska - modowy bunt!

Naga Joanna Horodyńska - modowy bunt!


Joanna Horodyńska lubi pokazywać się na salonach w szokujących stylizacjach, często balansuje na krawędzi, dlatego zarówno media jak i zainteresowani tematem mody nie pozostają obojętni wobec jej wybryków.

Znana jest z radykalnych poglądów na temat stylu polskich gwiazd. Nie można jaj zarzuć również braku odwagi. Postanowiła jednak przebić samą siebie i sprowokować opinię publiczność. W najnowszym spocie zapowiadającym kolejne odcinki prowadzonego przez nią programu na kanale Polsat Cafe - "Gwiazdy na dywaniku", wystąpiła całkowicie nago! Dlaczego?  Wolę chodzić nago niż nosić to w co ubierają się polskie gwiazdy! - tak Horodyńska umotywowała swoje poczynania. Czy z stylem polskich gwiazd rzeczywiście jest tak źle, czy może działania te są mocno skalkulowanym działaniem promocyjnym.

Ciekawe czy Joanna Horodyńska długo utrzyma się w swojej buntowniczej postawie i na kolejny bankiet przyjdzie odziana jedynie w swoje wdzięki. My jesteśmy mniemania, że jak się już mówi "A" to należy i "B". Czas pokaże.

Co myślicie o postawie i działaniach Joanny Horodyńskiej?

Naga Joanna Horodyńska - modowy bunt!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 30.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×