Najbardziej stylowe pary 2013 roku

Ten rok obfitował w piękne pary, które zachwycały nas na kolejnych galach i bankietach swoimi kreacjami. Wyłoniliśmy te z nich, których uczuciu wytrwale towarzyszy stylowa oprawa, godna naśladownictwa!

Najbardziej stylowe pary 2013 roku

Najbardziej stylowe pary 2013 roku

Która z nas nie ma ulubionej pary kochanków w świecie showbiznesu? Oczywiście na co dzień, bardziej pochłonięte jesteśmy własnym życiem, ale od czasu do czasu miło jest rzucić okiem na piękne pary, zakochanych w sobie ludzi, którzy na dodatek prowadzą fascynujące życia, pełne klasy i nonszalancji. 

Dlatego właśnie postanowiliśmy przygotować ranking dziesięciu par, których styl urzekł nas w tym roku najbardziej. Oczywiście nie mogło zabraknąć intrygującej i pełnej pasji pary zwanej w wielkim świecie "Brangelina" - czyli Brada Pitta i Angeliny Jolie. Pomimo szóstki dzieci, trójki adoptowanych i trójki własnych, znakomicie radzą sobie z modą, dzięki czemu genialnie prezentuj się razem na czerwonym dywanie. Nie zawsze mogą sobie jednak pozwolić na fraki i balowe suknie, z resztą nie leży to do końca w ich naturze. Na co dzień mają własny, niepowtarzalny styl, wpasowujący się w bardzo w aktywny charakter ich pracy i działać społecznych.

W naszym rankingu nie mogło zbraknąć też Justina Timberlake i Jessica Biel, którzy mimo wielu przejść dalej są razem. Widać po ich stylu, jak bardzo do siebie pasują, zdecydowanie możemy po tym wnioskować, że stanowią dobrany duet, dla którego mod jest czymś ważnym.

Jay Z i Beyonce nie raz zachwycili nas w tym roku swoimi kreacjami, ich miłość kwitnie, co potęguje miłe doznanie kiedy się na nich patrz.

Jesteście ciekawi kto jeszcze znalazł się w naszym rankingu najbardziej stylowych par roku 2013?

Zapraszamy do obejrzenia galerii!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 01.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.