Najlepsze oskarowe kreacje gwiazd - ranking Vogue & Harper's Bazaar

Jak co roku, dwa największe modowe tytuły - Vogue i Harper's Bazaar, ogłosiły rankingi najlepszych kreacji wieczoru. Porównajcie je i oceńcie, gust redaktorów, którego tytułu jest Wam bliższy!

Najlepsze oskarowe kreacje gwiazd - ranking Vogue & Harper's Bazaar

Najlepsze oskarowe kreacje gwiazd - ranking Vogue & Harper's Bazaar

Biblia mody może być tylko jedna, ale nie nam oceniać, która z nich jest tą prawdziwą, każdy ma prawo wyznawać modę po swojemu. Pokusiliśmy się natomiast o zestawienie tegorocznych rankingów najlepszych kreacji oscarowych , sporządzonych zarówno przez magazyn Vogue, jak i Harper's Bazaar.

Podczas 86. gali Oscarów po czerwonym dywanie  przeszło wiele pięknych kobiet, które wystrojone w suknie od najlepszych światowych projektantów, prezentowały się wprost zjawiskowo. Do ścisłej dziesiątki, bo w niej zamykają się rankingi obu tytułów, nie mogły jednak trafić wszystkie z dam. Kto zajął pierwsze miejsce? Według Vogue najlepiej ubraną kobietą tego wieczoru była  Lupita Nyong'o, która miała na sobie piękną błękitną suknię Prady, całości dopełniała biżuteria Freda Leightona. Harper's Bazaar był innego zdania, zachwyciła ich czerwona suknia z beskinką od Christiana Diora, w której wystąpiła ubiegłoroczna laureatka - Jennifer Lawrence.

Która z kreacji podoba się Wam bardziej? Suknia Prady czy Christiana Diora?

Zapraszamy do obejrzenia porównania całego rankingu Vogue & Harper's Bazaar!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 03.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×