Najsłynniejsza para na Instagramie dla Pull&Bear

Mowa oczywiście o Jay Alvarrez i Alexis Ren. Zobaczcie, jak wypadli.

Najsłynniejsza para na Instagramie dla Pull&Bear

Z Instagrama korzysta coraz więcej osób. Nawet jeżeli nie każdy jest do niego przekonany, to nie da się ukryć, że jest to doskonały sposób na rozwinięcie swojej kariery. Wystarczy dobry pomysł na nietuzinkowe fotografie oraz dodanie odpowiednich hashtagów. Zdobycie jak największej liczby obserwujących użytkowników niesie za sobą np. kampanie reklamowe.

Zobaczcie także: Oni są najładniejszą parą na Instagramie - zgadzacie się?

Dokładnie w taki sposób zdobyli popularność Jay Alvarrez i Alexis Ren. Para jakiś czas temu zaczęła dodawać na własne konta na Instagramie zdjęcia, na których prezentują swoje uczucie. Niektóre z fotografii są naprawdę intymne. Wiele osób zarzuca im, że jest to miłość tylko na pokaz, ale miliony obserwujących ich użytkowników mówią same za siebie.

Nic więc dziwnego, że ich popularność zauważyła oraz postanowiła wykorzystać marka Pull&Bear, która zaprosiła ich do udziału w kampanii swoich strojów kąpielowych.

Zdjęcia odbyły się na egzotycznej wyspie Moorea, która wchodzi w skład Polinezji Francuskiej. Autorem fotografii był Quinn Matthews, który jest wschodzącą gwiazdą fotografii sportowej oraz Troy Macaronie.

A jeśli chcecie upolować na wyprzedażach ubrania marki Pull&Bear, koniecznie skorzystajcie z aplikacji madamsale.com, dzięki której będziecie na bieżąco z każdą przeceną!

Zobaczcie, jak najsłynniejsza para na Instagramie wypadła w tej kampanii:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 27.05.2015 (aktualizacja: 2015-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×