Biustonosze adidas – komfort i wsparcie dla aktywnych kobiet

Dobrze dopasowany biustonosz sportowy to podstawa udanego treningu. Każda ćwicząca dziewczyna powinna o tym wiedzieć i pamiętać. adidas wspiera aktywne kobiety, proponując szeroką ofertę różnorodnych biustonoszy sportowych.

bistonosz adida.jpg

Każda z nas jest inna, wybiera swój indywidualny trening i ćwiczy w zupełnie inny sposób. Ważne jest, aby ćwiczyć w wygodnym stroju. Podstawowym zakupem dla wysportowanej dziewczyny jest odpowiednio dobrany biustonosz. W pierwszej kolejności należy dopasować biustonosz sportowy do rozmiaru biustu oraz zwrócić szczególną uwagę na intensywność ćwiczeń. Należy pamiętać, że im większy biust, tym większe wsparcie będzie potrzebne podczas treningu. 

Adidas w swojej kolekcji na wiosnę/lato 2017 proponuje szeroki wybór sportowych biustonoszy o różnym poziomie wsparcia, w zależności od rodzaju treningu. Każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie.  Biustonosze są podzielone na kilka kategorii: 

Biustonosze sportowe o mocnym wsparciu – idealne dla dziewczyn trenujących bieganie, boks czy taniec.

stanikadidas1.jpg

Biustonosze sportowe o średnim wsparciu – odpowiednie dla tych, które uwielbiają jazdę na rowerze, ćwiczenia na siłowni z obciążeniem lub chodzą na piesze wędrówki.

stanikadidas2.jpg

Biustonosze sportowe o niskim wsparciu – idealny wybór dla dziewczyn uprawiających jogę, pilates czy balet.

stanik adidas3.jpg

Adidas oferuje biustonosze sportowe, które zapewniają optymalny komfort i wsparcie, a co najważniejsze - nie mają negatywnych skutków na zdrowie i kondycję piersi. Odpowiednia technologia i struktura materiału w połączeniu z niezwykłym designem i kolorystyką stanowią idealne rozwiązanie dla każdej kobiety. Dobór odpowiedniego kroju i materiału biustonosza może wpłynąć na wiele różnych aspektów treningu, takich jak wspomaganie koncentracji, naturalne dopasowanie, a także zachowanie właściwej pozycji podczas wykonywanych ćwiczeń. 

Zdjęcia i źródło: materiały prasoweDodał(a): Małgorzata Rosiak , Sobota 25.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Beciaczka
Zmień swoje ciało nie do poznania w ciągu jednego tygodnia! Dzięki diecie i treningom najlepszego dietetyka w Polsce zdobędziecie ciało o jakim zawsze marzyliście! Wejdź na stronę → igortreneronline i przeczytaj opinie zadowolonych klientów!
Dodano: 2018-06-12 13:32:39 Zgłoś nadużycie