Jak wygląda przyjęcie weselne za miliard dolarów?

Przekonaj się sama!

wedding rus.jpg

W wielkanocną sobotę odbył się ślub 20-sto letniej Khadiji Uzhakhovs oraz Said’a Gutseriev, który jest synem rosyjskiego miliardera i spadkobiercą rodzinnej fortuny, zbudowanej na ropie. Oprócz przepychu w postaci sukni panny młodej (od samej Elie Saab z długim trenem, który musiały wnosić po schodach wszystkie siostry i koleżanki Khadiji), kwiatów w niezliczonej ilości (podobno miejsce ślubu wyglądał jak bajkowy sen), 2-metrowego toru, ponad 10-ciu fotografów, by uchwycili piękne przyjęcie i zaproszonych ponad 600 (!) gości, byłoby nietaktem dać w miejscu zespołu kogoś mniej wyjątkowego.

😍😍😍 #свадьбагуцериевых #саидихадижагуцериевы

Film zamieszczony przez użytkownika Хава Муталиева (@khava_mtv)


Młodzi mieli chyba problem ze zdecydowaniem się, które z gwiazd powinno się pojawić na ich weselu. Zdecydowali się na gwiazdy lat 2000’, takich jak Jennifer Lopez, Enrique Iglesias oraz Sting.


A z ciekawostek na temat całej uroczystości? Jennifer w błyszczącym makijażu miała problem z wymówieniem imienia panny młodej, przynajmniej trzy razy znikała by się przebrać i zachowała niebywałą klasę we wszystkich swoich wystąpieniach.


Z kolei Enrique pojawił się na luzie - w jeansach i t-shirt’cie odśpiewał swoje największe hity, takie jak “Hero”, a Sting na samym końcu wyśpiewał “Englishman in New York” z dedykacją dla panny młodej. Czy właśnie tak, Waszym zdaniem, wygląda ślub jak z bajki?


Zobaczcie także:


Źródło: Cosmopolitan.uk 

Foto: Instagram


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 30.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ja jestem zdania, że nawet ślub i wesele organizowane za znacznie mniejsze sumy, także mogą być wspaniałe. Z resztą dzisiaj każda przyszła Para Młoda ma możliwość korzystania z dobrodziejstw sieci, przez co możemy porównywać poszczególne oferty, chociażby dotyczące wyboru zespołu weselnego na http://muzykanawesela.pl/ i wybrać te najbardziej atrakcyjne dla nas chociażby pod względem ekonomicznym.
Dodano: 2016-04-28 04:34:05 Zgłoś nadużycie