Zobacz, jak urocze bliźniaczki celebrują swoje... setne urodziny

Te kobiety są najlepszym potwierdzeniem tego, że wiek to tylko liczby.

stolat1.jpg

Bliźniacze rodzeństwo to prawdziwe błogosławieństwo, ale świętowanie wspólnie wszystkich najważniejszych uroczystości, w tym setnych urodzin, to już prawdziwy cud. Niemalże identyczne siostry Maria Pignaton Pontin i Paulina Pignaton Pandolfi doskonale wiedziały, że to fantastyczna sprawa, dlatego postanowiły zrobić coś wyjątkowego. To, co zaplanowały na ten ważny dzień, jest nieziemsko urocze.

Brazylijska fotografka Camila Lima uwieczniła to wydarzenie w niewiarygodnej sesji zdjęciowej. Siostry ubrały się w odlotowe spódnice z tiulu, jeździły różowym samochodem, ale co najważniejsze obdarowywały się uściskami i całusami, świętując sto lat towarzystwa i miłości.

W jednym z wywiadów fotografka opowiada, jak doszło do stworzenia tak niesamowitej sesji: -Nigdy nie spotkałam kogoś w tym wieku, nie wspominając już o bliźniaczkach! Nawiązałam kontakt z rodziną i zaproponowałam sfotografowanie sióstr - w ramach prezentu urodzinowego. Wszyscy byliśmy podekscytowani. Dziewczyny założyły piękne spódnice, urocze wianki i przyjechały do stolicy, aby uczestniczyć w sesji.

Te Brazylijki miały jednak do świętowania o wiele więcej niż tylko wiek. Paulina ma sześcioro dzieci, dziewiętnaścioro wnucząt i szesnaścioro prawnucząt! Maria natomiast pięcioro dzieci, dwanaścioro wnucząt oraz siedmioro prawnucząt! Paulina pokonała raka i dwa ataki serca. Niesamowite prawda? Rzeczą, którą celebrowały, była ich wzajemna miłość. Niewiele osób może powiedzieć, że spędziło z kimś sto lat życia! Nie trzeba dodawać, że ich specjalną więź doskonale pokazują fotografie, jakie możesz zobaczyć poniżej.

stolat2.jpg

stolat3.jpg

stolat4.jpg

Zdjęcia: facebook.com/ fotografacamilalima

Źródło: boredpanda

ID galerii:2244


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 23.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×