Niebieska Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow to jedna z najpiękniejszych i posiadających najdłuższe nogi aktorek. Do tego dokładnie wie, jak je eksponować. Sprawdź, jak zrobiła to tym razem!

Niebieska Gwyneth Paltrow

Niebieska Gwyneth Paltrow

Ładna twarz? Jest! Długie nogi? Są! Zgrabna sylwetka? Jest! Gwyneth posiada dokładnie to, o czym marzy każda kobieta myśląc o swoim wyglądzie. W końcu która z nas, oglądając zdjęcia aktorki, nie marzyła o tak długich i zgrabnych nogach? Dodatkowo gwiazda "Iron Mana" dokładnie wie, jak je eksponować. W tej stylizacji Paltrow ma na sobie zestaw w prążki składający się z marynarki i oczywiście szortów. Do tego dobrała odkryte buty na szpilce, które dodatkowo wydłużają nogi aktorki. Zostaje nam tylko podziwiać!

Niebieska Gwyneth Paltrow

Niebieska Gwyneth Paltrow

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Justyna Twardowska , Poniedziałek 26.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
zulka
Zapraszam na nowy portal gdzie wszyscy zainteresowani tematyka ezoteryczną mogą spotkać się na darmowym czacie gdzie możecie porozmawiać o wszystkim o problemach,marzeniach, planach na przyszłość lub tez obejrzeć darmowe wykłady prowadzone przez doradców. Jest również możliwość powróżenia sobie z kart tarota i wiele innych. http://astrokamera.pl/
Dodano: 2013-08-26 14:39:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×